معاون فرماندار صومعه‌سرا:

نانوایی‌های گیلان نباید از افزودنی‌های غیرمجاز استفاده کنند

نانوایی‌ها نباید از افزودنی‌های غیرمجاز استفاده کنند و در صورت استفاده برابر مقررات برخورد جدی با آنها خواهد شد.

نانوایی‌های گیلان نباید از افزودنی‌های غیرمجاز استفاده کنند

گیلان خبر: معاون فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه برخی از نانوایی‌ها به تفکر خود از افزودنی‌ها غیر مجاز برای فرایند تخمیر نان، استفاده می‌کنند، گفت: نانوایی‌ها نباید از افزودنی‌های غیرمجاز استفاده کنند و در صورت استفاده برابر مقررات برخورد جدی با آنها خواهد شد.

به گزارش گیلان خبر، مختار رضایی ظهر امروز در جلسه شورای بهداشت این شهرستان، گفت: رعایت اصول بهداشتی در جامعه برای افراد بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری، موضوع اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است، افزود: دولت تدبیر و امید با مدیریت جهادی، برای ارتقای سلامت بهداشت موارد خوبی را ارائه کرده‌اند.

معاون فرماندار صومعه‌سرا گفت: از تمام دستگاه‌های مربوطه به خصوص شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دامپزشکی انتظار ارائه خدمات مطلوب می‌رود.

رضایی به فصل بهار و تابستان و گرم شدن هوا اشاره و تصریح کرد: عرضه مواد غذایی در بیرون و مناطق گردشگری شهرستان، باید رسیدگی کامل شود تا عرضه کنندگان مواد غذایی فاسد به خورد گردشگران و مردم شهرستان ندهند.

وی با بیان اینکه در مناطق گردشگری با توجه به مناطقی که شهرستان دارد ذبح دام‌ها در روستاها و تفرجگاه‌ها باید مورد بررسی قرار گیرد، خاطرنشان کرد: با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان باید بحث مواد لبنی به خصوص شیر سالم مورد توجه مسئولان مرتبط قرار بگیرد.

معاون فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه آب شرب برای مردم به ویژه مردمان روستایی بسیار حیاتی و مهم است،  مسئولان مربوطه در این حوزه باید به این امر رسیدگی نمایند، تاکید کرد: پاکسازی محیط و معابر، شست‌وشوی جداول و خیابان‌ها، رفت و روب خوب و صحیح از سوی شهرداران باید انجام شود.

رضایی با بیان اینکه اداره صتعت، معدن باید مغازه‌هایی که در ماه مبارک رمضان، انواع شیرینی‌جات و آش را عرضه می‌کنند، مدنظر داشته باشد، اظهار کرد: مکان‌هایی که فاقد چنین پروانه‌ای هستند، طبق قانون باید تعطیل شود.

وی با بیان اینکه برخی از نانوایی‌ها به تفکر خود از افزودنی‌ها غیر مجاز برای فرایند تخمیر نان، استفاده می‌کنند، افزود: نانوایی‌ها نباید از افزودنی‌های غیرمجاز استفاده کنند و در صورت استفاده برابر مقررات برخورد جدی با آنها خواهد شد.

 

کد مطلب: 755

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر