خرازی تاکید کرد:

متن برجام با ادعای آمریکایی‌ها متفاوت است/ باید مراقب باشیم!

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به اظهارات و تفسیرهای متفاوت آمریکایی‌ها از متن برجام، تاکید کرد: این مساله نشان می‌دهد که بعد از این در مرحله اجرای برجام باید دقت و مراقبت بیشتری داشته باشیم.

متن برجام با ادعای آمریکایی‌ها متفاوت است/ باید مراقب باشیم!

گیلان خبر: سید کمال خرازی در حاشیه مراسم ختم والده مجید تخت روانچی معاون وزیر امور خارجه، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر درباره اظهارات دو روز پیش وزیر امور خارجه که گفته بود سخنان آمریکایی‌ها پس از برجام، اعتماد ملت ایران را جلب نکرده است، تصریح کرد: این مساله ناشی از این است که آنچه در متن است، با آنچه که آمریکایی‌ها مدعی هستند و تفسیرهایی که می‌کنند، متفاوت است.

وی افزود: این نشان می‌دهد که ما از این به بعد باید دقت و مراقبت بیشتری در نحوه اجرای این سند داشته باشیم و چالش‌هایی را که ممکن است پیش بیاید، از قبل پیش‌بینی کنیم و برای حل آنها راه‌هایی را تعبیه کنیم.

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در پاسخ به سئوال دیگری درباره حضور رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل طی روزهای آینده و پیام‌های این حضور، عنوان کرد: مسلماً با توجه به فضای جدید بین‌المللی که برای ایران به وجود آمده، استقبال خیلی خوبی از جناب آقای روحانی خواهد شد و این فرصتی را ایجاد می‌کند تا رئیس‌جمهور ما بتواند با مقامات کشورهای مختلف دیدار و گفتگو کند و راه‌های گسترش ارتباطات را بیش از پیش فراهم کند. /جهان

کد مطلب: 10186

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر