در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی سپاه:

رهبر انقلاب: مذاکره با آمریکا ممنوع است/مذاکره با آمریکا یعنی باز کردن راه نفوذ

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند: جمهوری اسلامی به توفیق الهی نه فقط مانع نفوذ دشمن در درون خود می‌شود، مانع پیاده کردن نقشه‌های دشمن درمنطقه هم تا حدود زیادی شده است.

رهبر انقلاب: مذاکره با آمریکا ممنوع است/مذاکره با آمریکا یعنی باز کردن راه نفوذ

گیلان خبر: جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی سپاه به همراه خانواده‌هایشان با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند: جمهوری اسلامی به توفیق الهی نه فقط مانع نفوذ دشمن در درون خود می‌شود، مانع پیاده کردن نقشه‌های دشمن درمنطقه هم تا حدود زیادی شده است. لذا بیشترین تمرکز آنها برای دشمنی، علیه جمهوری اسلامی است.

ایشان افزودند: اینکه دم از مذاکره و گفتگو می‌زنند برای نفوذ است و عده ای در قضیه مذاکره سهل انگاری و سهل اندیشی می‌کنند و عمق مسائل را نمی‌فهمند.

رهبر معظم انقلاب در بخش دیگری از بیانات خود فرمودند: برخی می‌گویند چرا با مذاکره با امریکا مخالفت می‌کنید درحالیکه امیرالمومنین(ع) با زبیر و امام حسین(ع) باعمرسعد مذاکره کرد. /امیرالمومنین(ع) و امام حسین(ع) درحرف زدن با زبیر و ابن‌سعد به آنها نهیب زدند و آنها رانصیحت کردند. بحث مذاکره به معنای امروزی نبود. مذاکره به معنای امروزی یعنی معامله و یک چیزی بگیرویک چیزی بده. آیا امیرالمومنین(ع) با زبیر و امام حسین(ع) با ابن‌سعد معامله کرد؟ آیا تاریخ را اینگونه می‌فهمید و زندگی ائمه را اینگونه تحلیل می‌کنید؟

ایشان تصریح کردند: مذاکره با امریکا یعنی راه را بازکردن که اینها بتوانند در زمینه های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی کشور نفوذ کنند. درهمین مذاکرات هسته ای هرجا فرصت کردند و میدان به آنها داده شد -که البته طرفهای ایرانی بحمدلله حواسشان جمع بود اما یکجاهایی بالاخره فرصتهایی آنها پیدا کردند- یک نفوذی کردند و یک حرکت مضری برای منافع ملی انجام دادند.

مشروح این خبر متعاقبا منتشر خواهد شد./جهان

کد مطلب: 10403

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر