ایرانی ها در مراکز نظامی و هسته‌ای اسرائیل جاسوس دارند

این اطلاعات توسط شرکت اسرائیلی «چک پوینت» افشا شده که در زمینه امنیت اطلاعات فعالیت می‌کند. این شرکت توانسته به فهرست نام 1600 نفر از کسانی که از آنها جاسوسی می‌شده، دست یابد.

ایرانی ها در مراکز نظامی و هسته‌ای اسرائیل جاسوس دارند

گیلان خبر: یک روزنامه صهیونیستی نوشت هکرهای ایرانی ظرف ۲ سال گذشته، اطلاعات ۱۶۰۰ نفر از جمله ژنرال‌ها و متخصصان هسته‌ای اسرائیل را جمع‌آوری کرده‌اند.

«هاآرتص» نوشت: گروهی از هکرهای ایرانی در ۲ سال گذشته از ژنرال‌های ارتش، فیزیک‌دانان، دانشمندان هسته‌ای و گروهی از مسئولان بلندپایه اسرائیل در زمینه‌های علوم دانشگاهی، امنیتی و بازرگانی جاسوسی می‌کرده‌اند.

این اطلاعات توسط شرکت اسرائیلی «چک پوینت» افشا شده که در زمینه امنیت اطلاعات فعالیت می‌کند. این شرکت توانسته به فهرست نام ۱۶۰۰ نفر از کسانی که از آنها جاسوسی می‌شده، دست یابد.

هاآرتص افزود: اکثر عملیات جاسوسی این هکرها علیه آمریکا با ۱۷ درصد و سپس هلند با ۸ درصد، اسرائیل با ۵ درصد، گرجستان با ۴ درصد و ترکیه با ۳ درصد بوده است.

براساس اعلام این شرکت، مسئولان انگلیس، آلمان و هلند بعد از تحقیقات این شرکت، سامانه الکترونیکی را که این گروه جاسوسی از آن استفاده می‌کردند، از کار انداختند.

مقامات رسمی آمریکا پیش از این اعلام کرده‌اند که ایران در کنار روسیه و چین جزو بزرگ‌ترین و خطرناک‌ترین رقبای‌ سایبری آمریکا در جهان است.

پیش از این مقامات رژیم صهیونیستی اذعان کرده بودند که پهپادهای نظامی و اطلاعاتی تا عمق فلسطین اشغالی نفوذ کرده و از جمله در نزدیک تأسیسات اتمی نقب به پرواز درآمده‌اند. آن هنگام اعلام شد این پهپاد متعلق به حزب‌الله و برخی گروه‌های مقاومت فلسطینی است که از ایران دریافت شده است.

منبع: جهان

 

کد مطلب: 11210

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر