استاد حوزه ودانشگاه:

باید با انتخاب افراد شایسته جایگاه مجلس را تحکیم کنیم

استادحوزه ودانشگاه گفت: قوه مقننه درنظام جمهوری اسلامی جایگاه مهمی دارد که با معرفی افراد شایسته به این قوه می توان جایگاه آن را تحکیم ببخشید.

باید با انتخاب افراد شایسته جایگاه مجلس را تحکیم کنیم

گیلان خبر: استادحوزه ودانشگاه گفت: قوه مقننه درنظام جمهوری اسلامی جایگاه مهمی دارد که با معرفی افراد شایسته به این قوه می توان جایگاه آن را تحکیم ببخشید.

استاد علی محمد جلوه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار گیلان خبر به تشریح جایگاه انتخابات کشورما پرداخت وبا بیان اینکه قوه مقننه درجمهوری اسلامی جایگاه مهمی دارد، گفت: انسان با انتخاب درست می تواند سرنوشت خود رارقم بزند.

وی افزود: اگرخوب دقت کنیم متوجه می شویم که انسان با یک انتخاب هم می تواند بزرگ وهم کوچک شود،سعادت وشقاوت انسان بسته به انتخاب وی دارد که اگر صحیح انتخاب کند اورا به بالاترین درجات می رساند.

استاد جلوه با اعلام اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری دراسفند ماه سال جاری نیز یکی ازانتخاب های مهم مردم کشورما است تاکید کرد: انتخاب مسئولان کشور بسیار حساس و حیاتی است و ملت می توانند با بصیرت وآگاهی کامل افرادی را روانه خانه خود نمایند که کشور را به سعادت و سربلندی برسانند.

وی ازمجلس شورای اسلامی بعنوان یک نهادی که تمام تصمیمات کلان کشور در آن گرفته می شود یاد کرد و گفت:حفظ جایگاه این نهاد بزرگ با انتخاب درست مردم تعیین می شود که اگر به درستی انتخاب نکنیم این جایگاه به خطر می افتد.

جلوه همچنین با اشاره به جایگاه حساس مجلس خبرگان رهبری درکشورخاطر نشان کرد: این مجلس تعیین کننده ولایت فقیه در جمهوری اسلامی است که باید توجه داشته باشیم با انتخاب افراد شایسته و معرفی آنان به مجلس خبرگان رهبری جایگاه ولایت فقیه را حفظ نماییم.

این فعال سیاسی در استان گیلان در ادامه به تفاوت انتخابات در غرب و جمهوری اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: کشورهای غربی همه چیز را حق می دانند از جمله  انتخابات نیز در آنجا حق بوده و چون حق بخشیدنی است آن را کنار گذاشته اند.

جلوه افزود: بلعکس در کشور ما علاوه برحق بودن انتخابات، این فریضه یک تکلیف شرعی است که سرنوشت یک ملت را رقم می زند و به نظر من باید با وضو بر سر صندوق های رای حاضرشویم.

 

 

کد مطلب: 12407

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر