ازمردم می خواهم در انتخاب اصلح هوشیار باشند

از طرفداران و حامیان کاندیداها می‌توان آنها را شناخت، یعنی " نوریان مر نوریان را طالبند / ناریان مر ناریان را جاذبند" یعنی همکاری و همراهی متقابل با صالحان و پاکان.

ازمردم می خواهم در انتخاب اصلح هوشیار باشند

گیلان خبر: علی محمد جلوه انتخابات را یک فرصت تلقی کرد و افزود: همانطور که در اوایل انقلاب بنی صدر از فرصت انتخابات برای پیشبرد اهداف راهبردی خود استفاده کرد ، اجازه ندهیم دشمن هم همان مسیر را برای ما پیاده سازی کند. استکبار جهانی سخت به دنبال پیاده سازی پروژه نفوذ است ، همانطور که در سال 88 فرصت شکوفایی سیاسی را به تهدید تبدیل کرد.

عضو شورای راهبردی اصولگرایان استان گیلان ادامه داد: شرکت در انتخابات هم حق است و هم تکلیف ، باید به بهترین شکل ممکن و با حضور حداکثری و در همان ساعات ابتدایی در صحنه حضور پیدا کنیم. باید به بهترین شکل از حق پاسداری کرد.

این استاد دانشگاه در مورد انتخاب اصلح افزود: از طرفداران و حامیان کاندیداها می‌توان آنها را شناخت، یعنی " نوریان مر نوریان را طالبند / ناریان مر ناریان را جاذبند" یعنی همکاری و همراهی متقابل با صالحان و پاکان. لذا امام علی (ع) در نامه 53 نهج البلاغه به مالک اشتر می‌فرماید: اصلح بر سر زبان صالحان است. همینطوردر این زمینه اضافه کرد باید دید امریکا برای چه کسی دست تکان می دهد ، حب امریکا در دل چه کسانی است؟ بغض امریکا از چه کسانی است ؟ از چه جریانی است؟

کاندیدای ادوار گذشته نمایندگی مجلس اضافه کرد: افراد زیادی ذیل نام اصولگرا قرار می گیرند اما پایبند به اصول و عقاید انقلاب اسلامی نیستند ، من معتقدم اصولگرایان را باید از اصولگرا ها تفکیک کرد. اصولگرایان رفتارشان اصولی است و منش اصولگرایان پایبندی به همه ی ارزش هاست. همان طور که یک فرد در ظاهر نامش فرهنگی است ، حقوق بگیر است در یک تشکل رسمی و یک چهارچوب است، اما یک نقر هم هست که کارش در زمینه ی فرهنگ است ، نباید این دو را با یک خط کش سنجید.

جلوه افزود: یک اصولگرا باید اصلاح طلب هم باشد، اصلاح دینداران ذیل ماهیت دین ، اصلاح دین غلط است ؛ متاسفانه امروز شاهدیم برخی روی ارزش ها دست گذاشته اند و می خواهند ارزش ها را اصلاح کنند. اصلاح طلبی که در چهارچوب دین حرکت نکند نتیجه اش افراط گرایی است. اصولگرایی که خواهان اصلاحات است در وسط میدان است، معتقد است ، بر مدار ولایت حرکت می کند. اصولگرا خودش را با ولایت می سنجد.

منبع: گیلان آنلاین

 

کد مطلب: 12726

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر