برجام 2 و پیام حاج قاسم

اتفاقات روی داده در تیم دیپلماسی مرد دیپلمات ایرانی که با خوشحالی برخی از سران کشورهای بی عرضه منطقه همراه شده! خیلی دوام نیاورد که مرد انقلابی این روزهای مقاومت منطقه، از عراق گرفته تا سوریه و لبنان و یمن و هم اینک بحرین، آن را به عزا تبدیل کرد.

برجام 2 و پیام حاج قاسم

گیلان خبر: اتفاقات روی داده در تیم دیپلماسی مرد دیپلمات ایرانی که با خوشحالی برخی از سران کشورهای بی عرضه منطقه همراه شده! خیلی دوام نیاورد که مرد انقلابی این روزهای مقاومت منطقه، از عراق گرفته تا سوریه و لبنان و یمن و هم اینک بحرین، آن را به عزا تبدیل کرد.

بنا بر این گزارش پس از اقدامات بی خردانه عربستان سعودی در جنگ افروزی منطقه و همچنین عدم اجازه به زوار ایرانی برای بجا آوردن مناسک حج امسال شاید همه می اندیشیدند که وزارت امور برجام ایران ( ببخشید وزارت امورخارجه!) با تحرک بخشی به دیپلماسی لبخند خود از عزت ایرانی و پاسپورتش دفاع نماید.

اما در کمال ناباوری همه دیدند نه تنها هیچ اقدام و اعتراض موثری از سوی وزارتخانه و شخص وزیر امورخارجه سر نزد بلکه با گردش یهویی!! مدیران (البته به ادعای این وزارتخانه) آنهم در این زمان حساس، لبخند را بر لبان دشمنان ایران اسلامی و محور مقاومت منطقه نشاند! تا جایی که بی بی سی از این اقدام (تغییر امیر عبداللهیان) به عنوان برجام2 یاد کرد!

به گزارش خبرنگار ما، اما اقدام دولت آل خلیفه در لغو تابعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم در بحرین، باروتی شد بر روی آتش زیر خاکستر دلیر مردان ایرانی، تا با مواضع ضد استکباری خود جای خالی مواضع بی خاصیت! وزارت امورخارجه را پر نمایند و به محور مقاومت بگویند که ایران با الهام از آرمان خمینی(ره) کبیر از آنان در برابر استکبار دفاع می نماید و آنچنانکه خمینی(ره) ما گفت که اگر یکه تنها بماند در برابر استکبار می ایستد شاگردان مکتب او نیز با همان قاطعیت پای آرمانهای او ایستاده اند.

به گزارش عصر امروز هشدار حاج قاسم به بحرین و در پی آن بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قطعا یک مانور سیاسی نبوده بلکه هشداری به حکام جاهل برخی کشورهای منطقه می باشد که نباید فکر بازی با منافع ایران اسلامی را در سر داشته باشند.

و باید اذعان نمود که در این هنگام وانفسای منطقه که برخی از حکام تهی مغز آن، برای ایران خط و نشان می کشند قطعا آن چیزی که می تواند عزت ایران و ایرانی را حفظ کند ایستادگی در برابر یاوه سرایی آنان می باشد نه تکیه بر برجام خیالی عده ای که نشان دادند در برجام 1 حتی به اعتراف دوستان خودشان تقریبا "هیچ چیزی" عاید ایران نکردند.


منبع: عصرامروز

کد مطلب: 16499

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر