بازتاب راهپیمایی گسترده روز قدس

خبرگزاری فرانسه: شمار زیادی از مردم ایران سربند "عاشق مبارزه با اسرائیل" داشتند

یکی از خبرگزاری‌های غربی در پوشش راهپیمایی روز جهانی قدس نوشت که شمار زیادی از شرکت کنندگان در راهپیمایی سربند "عاسق مبارزه با اسرائیل" را بر سر داشتند.

خبرگزاری فرانسه: شمار زیادی از مردم ایران سربند "عاشق مبارزه با اسرائیل" داشتند

گیلان خبر: خبرگزاری فرانسه در گزارشی به پوشش راهپیمایی روز جهانی قدس پرداخت. در این گزارش آمده است که ده‌ها هزار تظاهرات کننده روز جمعه در راهپیمایی روز قدس مشارکت کردند.

خبرگزاری فرانسه نوشت که اسرائیل و حامیانش از جمله آمریکا و انگلیس مهمترین آدمک‌هایی را تشکیل می‌دهند که در راهپیمایی روز قدس دیده می‌شدند.

این خبرگزاری به بخشی از سخنان سردار سلامی، جانشین فرمانده سپاه اشاره کرد که گفته بود: در لبنان بیش از 100 هزار موشک آماده است تا در هر زمان به سوی قلب رژیم صهیونیستی به پرواز در بیایند.

خبرگزاری فرانسه نوشت: تعداد زیادی از شرکت کنندگان در راهپیمایی از کودک تا زنان سالخورده، سربند قرمز رنگی را بر سر داشتند که بر روی  آن نوشته شده بود "عاشق مبارزه با اسرائیل".

خبرگزاری فرانسه به گرمای 42 درجه در تهران در روز برگزاری راهپیمایی روز قدس نیز اشاره کرد و نوشت که در این گرما تظاهرات کنندگان شعارهایی را نیز علیه عربستان سعودی و گروه تروریستی داعش سر دادند.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 16754

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر