امیر پوردستان: هوانیروز برای هر تهدیدی آماده است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز بالگردهای ما با راکت‌ها و موشک‌های هدایت‌شونده که هم قدرت و هم دقت بسیار بالایی دارند، آماده مقابله با هر تهدید زمینی هستند.

امیر پوردستان: هوانیروز برای هر تهدیدی آماده است

گیلان خبر :   امیراحمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم جشن فارغ‌التحصیلی 120 نفر از خلبانان و مهندسین پرواز هوانیروز که صبح امروز در دانشگاه افسری امام علی برگزار شد، اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و خروج مستشاران اعتماد به نفسی که امام (ره) و نماینده ایشان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به متخصصان داخلی دادند، باعث شد فرزندان این کشور دل بالگردان را بشکافند و یگان‌ها را آماده پرواز نگه دارند.

وی ضمن اعلام تبریک سرلشکر صالحی به دانش‌آموختگان هوانیروز تصریح کرد: ما باید به گونه‌ای عمل کنیم که ملت به وجودمان افتخار کند.

وی تصریح کرد:‌ حضور مومنانه خلبانان هوانیروز در صحنه ضربات مهلکی را به ضد انقلاب وارد کرد و همچنین بالگردهای هوانیروز چونان پرندگان ابابیل بر فیل‌های ارتش بعثی عراق نازل شدند و تانک‌ها و نفربرهای عراق را از بین بردند.

پوردستان با بیان اینکه 150 شهید هوانیروز دردفاع مقدس گواه این افتخارات است،‌گفت: هوانیروز مجموعه‌ای زنده، پویا و بانشاط است و بدون وابستگی به خارج از کشور و بالفعل کردن ظرفیت‌های داخلی خدماتش را به نظام مقدس جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح ارائه می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه هوانیروز همه نیازمندی‌های داخل را برآورده کرده و همچنین می‌تواند دانشجویان کشورهای دوست و مسلمان را آموزش دهد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: هوانیروز و پنها از قابلیت عملیاتی خوبی برخوردارند و امروز یگان‌های ما به خوبی با نبرد در شرایط ناهمتراز آشنا هستند.

وی افزود: امروز بالگردهای ما با راکت‌ها و موشک‌های هدایت شونده که هم قدرت تخریب و هم دقت بسیار بالایی دارند آماده‌اند با هر تهدید زمینی مقابله کنند و قدرت سرباز مسلمان ایرانی را به رخ جهانیان بکشد.

کد مطلب: 171

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر