در جمع خبرنگاران:

ملاوردی هم فراکسیون امید را مورد انتقاد قرار داد/ چرا اصول کار تشکیلاتی را رعایت نمی‌کنید

معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه کار تشکیلاتی باید با برنامه باشد گفت: فراکسیون امید باید پاسخگوی رفتارهای مغایر تشکیلاتی خود باشد.

ملاوردی هم فراکسیون امید را مورد انتقاد قرار داد/ چرا اصول کار تشکیلاتی را رعایت نمی‌کنید

گیلان خبر: شهیندخت ملاوردی معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در حاشیه مراسم ختم همسر محسن آرمین و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر نبود کار تشکیلاتی در لیست امید به عنوان علت اصرار وکیلی بر استیضاح علی ربیعی، اظهار داشت: وقتی رئیس‌ فراکسیون می‌گوید استیضاح در دستور کار نیست باید دلیل این اصرار را از آقای وکیلی پرسید. چون باید قاعدتا برنامه‌ای در کار باشد تا کار تشکیلات انجام شود.

وی ادامه داد: وقتی لیستی درمی‌آورند اصول کار تشکیلات همین است و باید پاسخگو باشند که چرا به این شکل عمل می‌کنند.

ملاوردی در پاسخ به این سؤال که آیا تغییرات اخیر در دولت به سمت اصولگرایی کشانده می‌شود، گفت: به نظرم این نیست و امیدواریم با این تغییرات در یک سال باقیمانده دولت بتواند کارهای خود را با قوت بیشتری پیش ببرد.

وی در پاسخ به سؤالی پیرامون سطح تعاملات فراکسیون زنان مجلس نهم با دولت اظهار داشت: در مجلس نهم هر ماه یک بار آنها به ریاست جمهوری می‌آمدند و یکبار هم ما می‌رفتیم که در این اواخر متوقف شده بود.

وی ادامه داد: اولین جلسه ما با فراکسیون جدید زنان مجلس 2 هفته دیگر برگزار می‌شود.

ملاوردی در پایان و در پاسخ به سؤالی پیرامون نوع تعامل فراکسیون زنان مجلس نهم با معاونت زنان ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: بنای ما تعامل بود و ما اصرار داشتیم مشکلات با گفت‌وگو حل شود و کاری را شروع کردیم که ابتر ماند.


منبع: فارس

کد مطلب: 17151

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر