هیات نظارت بر برجام نکته مثبتی از برجام ندارد که گزارش کند

نماینده مردم تهران در مجلس نهم با بیان اینکه هیات نظارت بر برجام تاکنون بی‌تفاوت عمل کرده‌ است، گفت: هیات نظارت بر برجام نکته مثبتی از برجام ندارند که به عنوان گزارش ارائه دهند.

هیات نظارت بر برجام نکته مثبتی از برجام ندارد که گزارش کند

گیلان خبر: اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس نهم با بیان اینکه هیات نظارت بر برجام نتوانسته انتظارات را برآورده کند، گفت: این هیات باید به صورت مستمر جلسه می‌گذاشت و نتیجه نظارت را گزارش می‌کرد و تاکنون فقط گزارش سه ماهه‌ای ارائه کرده که رسانه‌های عمومی به مراتب بهتر از آن را منتشر کرده بودند.

وی ادامه داد:هیاتی که نظارت بر برجام  را پذیرفته، تاکنون کاملا بی تفاوت عمل کرده‌ است.

کوثری در تشریح دلایل عدم موضع گیری هیات نظارت بر برجام در برابر بدعهدی آمریکایی‌ها تصریح کرد: کسانی که خودشان در تیم مذاکره کننده بودند و مستقیم دخالت داشتند و مخصوصا خود آقای روحانی نکته مثبتی از برجام ندارند که به عنوان گزارش ارائه دهند و به همین دلیل تاکنون در این زمینه اقدامی نکرده‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم با بیان اینکه هیات نظارت بر برجام اکنون توان اقدام در برابر اقدامات‌‌ آمریکایی‌ها را هم ندارند، گفت: طبق مفاد برجام مکانیسم شکایت در برابر نقض عهد نیز به نفع آمریکاست و در آنجا هم چیزی دستگیرمان نخواهد شد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 18379

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر