در بیانیه ای اعلام شد

عذرخواهی انجمن دانش آموختگان دانشگاه شریف به دلیل انتشار تصویر سرکرده منافقین

انجمن دانش آموختگان دانشگاه شریف دربیانیه‌ای اعلام کرد: این دانشگاه در تولید و انتشار تصویر سرکرده منافقین در ویژه‌نامه‌اش نقشی نداشته و از مسئولان دانشگاه و آموزش عالی که در این باره با تنش روبه رو شده‌اند پوزش می‌طلبیم.

عذرخواهی انجمن دانش آموختگان دانشگاه شریف به دلیل انتشار تصویر سرکرده منافقین

گیلان خبر: انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف با صدور بیانیه‌ای درباره انتشار تصویر یکی از سر کردگان گروهک تروریستی منافقین در ویژه نامه این انجمن توضیحاتی را ارائه کرد.

در ابتدای بیانیه انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف آمده است: انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از سال 1389 گردهمایی عمومی سالیانه خود را هر ساله به مناسبت چهلمین سال فارغ التحصیلی هر دوره و به میزبانی ورودی‌های همان دوره دانشگاه برگزار می‌کند. درفرایند برگزاری گردهمایی دوره هفتم، مشابه سال‌های قبل، اسامی و مشخصات کلیه دانشجویان پذیرفته شده درسال 1351، بدون هیچ اعتبار دهی و ارزش گذاری، در ویژه نامه‌ای گردآوری شد و با تاسف بسیار، اطلاعات مزبور در بر گیرنده نام کسی است که از دیدگاه انجمن مورد نفرت جامعه فارغ التحصیلان دانشگاه و و مردم شریف ایران است و در خدمت به دشمنان قسم خورده کشور ازهیچ رسوایی وجنایتی پرهیزنداشته ودستش به خون بهترین فرزندان کشورعزیزمان و از جمله جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه شریف آلوده است..

انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف ادامه داد: پس از توزیع تعداد محدودی از این ویژه نامه و در پی آگاهی مدیران انجمن بر این رویداد، بلافاصله با همکاری مسئولان دانشگاه ضمن جلوگیری از توزیع نسخه‌های باقی مانده، نسبت به جمع آوری نسخ توزیع شده نیز تلاش شد.

در ادامه تاکید شد: انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه پرافتخار شریف که با هدف تقویت پیوند فارغ التحصیلان و دانشگاه و کمک به ارتقاء سطح علوم و تکنولوژی ملی درسال 1370 به عنوان یک تشکل غیرسیاسی تاسیس شده است عملکرد زشت عنصر منفور مورد اشاره و همه کسانی که دست در دست دشمنان میهن اسلامی نهاده اند را محکوم می کند.

در ادامه بیانیه این انجمن آمده است: متواضعانه از همه دلسوزان کشور انتظار می‌رود انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف را به عنوان یک سرمایه گرانقدر ملی و در جهات نیل به اهداف خود و خدمت به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور تقویت نمایند. 

در ادامه تصریح شد: ضمن تصریح بر این که دانشگاه صنعتی شریف در تولید و انتشار ویژه نامه مزبورهیچ نقشی نداشته است، از مسوولان دانشگاه آموزش عالی کشور که در پی رویداد اخیر با تنش روبرو شده اند، پوزش می‌طلبیم. انجمن هرگز هویت خود را مستقل از دانشگاه صنعتی شریف نمی‌شناسند و دانشگاه را سر چشمه ارزش‌های والایی می‌داند که به هستی انجمن معنا بخشیده است و بر این باوریم که درجهان توسعه یافته پیوند فارغ التحصیلان با دانشگاه در جهت تحقق هدف های والای دانشگاه و پیشروی جامعه ضروری است.

انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در خاتمه اعلام کرد: از فارغ التحصیلان ارجمند دانشگاه و سایر فرهیختگانی که در چند روز اخیر نسبت به انجمن ابرازعلاقه کرده‌اند، سپاسگزاری نموده و این حساسیت‌ها را نشانه‌ای از بلوغ اجتماعی ایشان و دلسوزی نسبت به دانشگاه صنعتی شریف و توسعه علم و تکنولوژی کشور می‌دانیم.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 19523

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر