آیت‌الله علوی‌گرگانی:

آل‌سعود به اصول انسانی و دینی پایبند نیست

آیت‌الله علوی‌گرگانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی جنایات آل‌سعود در یمن را محکوم کرد و گفت: آنها به هیچ کدام از اصول انسانی و اخلاقی و دینی پایبند نیستند و در این چند سال هر روز مصیبتی جدید بر پیکر اسلام عزیز وارد کرده‌اند.

آل‌سعود به اصول انسانی و دینی پایبند نیست

گیلان خبر: در بیانیه آیت‌الله علوی گرگانی در پی جنایات اخیر آل‌سعود در یمن آمده است:‌ بار دیگر جنایتکاران آل‌سعود دست به جنایتی بس شرم‌آور زدند که حتی حامیان از خدا بی‌خبر آنان هم این فاجعه را محکوم و ابراز انزجار کردند.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: آل‌سعود که حضرت امام راحل فرمودند؛ اگر ما از هر جنایتکاری بگذریم از آل‌سعود نمی‌گذریم؛ به هیچ کدام از اصول انسانی و اخلاقی و دینی پایبند نیستند و در این چند سال هر روز یک مصیبت جدید بر پیکر اسلام عزیز وارد کرده‌اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: در این دو سال مردم مظلوم و ستم‌دیده یمن را آماج شدیدترین حملات هوایی با حمایت‌های همه‌جانبه شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار قرار دادند و در این جنایت جدید که مردم مؤمن و مظلوم یمن در مجلس ترحیمی شرکت کرده بودند، مورد حملات مکرر قرار داده که این اقدام در تمام قوانین بین‌المللی ممنوع و محکوم شده است.

در این بیانیه خاطرنشان شده است: ما به مردم انقلابی یمن این مصیبت را تسلیت گفته و توصیه می‌کنیم تنها راه نجات مقاومت و استقامت در مسیر خداوند خواهد بود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 19619

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر