جمالی/ امیر پوردستان مطرح کرد

خط قرمز ایران برای نابودی داعش در خارج از مرزها ترسیم شده

فرمانده نیروی زمینی ارتش‌ از آمادگی کامل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در تمامی زمینه‌ها خبر داد و گفت: قدرت ایران در منطقه و جهان با رزمایش‌ها و عملیات‌هایی که انجام می‌دهد اثبات شده است.

خط قرمز ایران برای نابودی داعش در خارج از مرزها ترسیم شده

گیلان خبر: امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان صبح امروز در مراسم رونمایی از بالگردهای زمین‌گیر شده سال‌های قبل (هنگرکویین) که در پایگاه یکم رزمی هوانیروز کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: پس از 11 سپتامبر فضای امنیتی جدیدی در دنیا شکل گرفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش‌ با بیان اینکه نبردهای نامتوازن و جنگ‌های لیاقتی با بازیگری گروهک‌های تکفیری توسط آمریکا در دنیا به وقوع پیوسته است، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده نبرد با آمریکا هستند.

این مقام ارشد نظامی از آمادگی کامل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در تمامی زمینه‌ها خبر داد و افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران علاوه بر آمادگی متناسب با جنگ‌های ناامن، برای پاسخگویی به تهدیدهای تکفیری‌ها آمادگی لازم را دارند.

پوردستان ترسیم خط قرمز ایران برای دشمنان را در خارج مرزها عنوان کرد و یادآور شد: داعش با همکاری آمریکا و عربستان در صدد نزدیکی به مرزهای ایران است، ولی داعش قبل از نزدیکی به مرزها از بین می‌رود و لازمه این اقدام تنها اشراف اطلاعاتی و انجام عملیات سد و موانع است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش‌ با اشاره به قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: قدرت ایران در منطقه و جهان با رزمایش‌ها و عملیات‌هایی که انجام می‌دهد اثبات شده است.


منبع: فارس

کد مطلب: 20355

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر