رضایی مطرح کرد

اضافه شدن ژنرال‌های ترکیه،عربستان و آمریکا برای کمک به تکفیری‌ها

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ارتش سوریه تنها با کمک مستشاران ایرانی در حال مقاومت است،گفت:تعدادی از ژنرال‌های ترکیه، عربستان و آمریکا که متخصص در جنگ‌های ویژه هستند به تکفیری‌ها اضافه‌شده‌اند.

اضافه شدن ژنرال‌های ترکیه،عربستان و آمریکا برای کمک به تکفیری‌ها

گیلان خبر: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی یادداشتی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از اضافه شدن ژنرال‌هایی از ایالات‌متحده آمریکا، ترکیه و عربستان در صف تروریست‌های داعشی خبر داد و نتیجه این عملیات مشترک را حادثه خان طومان دانست.

 

متن این یادداشت به شرح ذیل است:

 

در حلب،ارتش ترکیه و عربستان با پول‌های قطری و تسلیحات آمریکایی در حمایت از جبهه‌النصره و جیش الفتح و سایر گروه‌های تکفیری کاملاً فعال هستند.آن‌ها مدت بیش از پنج سال است که امنیت و آرامش را از مردم سوریه ربوده و ناامنی را در منطقه گسترش داده‌اند .

 

 اسلحه، مهمات،پول و غذا از مرزهای جنوبی و از بندر اسکندرون ترکیه به دست آن‌ها می‌رسد.همچنین از طریق کشتی از عربستان و قطر به آن‌ها کمک می‌شود.

 

اخیراً منابع خبری تائید کرده‌اند که تعدادی از ژنرال‌های ترکیه، عربستان و آمریکا که متخصص در جنگ‌های ویژه هستند به تکفیری‌ها اضافه‌شده‌اند و درواقع عملیات خان طومان را آن‌ها هدایت کردند.اکنون موضوع حلب برای عربستان و ترکیه حیثیتی شده بنابراین با تمام توان در آنجا دخالت می‌کنند.در واقع حلب آخرین زورآزمایی مقاومت و متجاوزین است.

 

در مقابل آن‌ها،ارتش سوریه تنها با کمک مستشاران ایرانی در حال مقاومت است. حمایت‌های روسیه مدت کمی یعنی مدت شش ماه انجام شد و بعداً هم عمدتاً به کشور خود برگشتند، ولی خدای متعال پشتیبان مظلوم است و پیروزی از آن ملت و دولت سوریه و جبهه مقاومت خواهد بود.


منبع: فارس

کد مطلب: 21181

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر