در جلسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان

رابطین استانی برای تشکیل شورای استانی اصلاح‌طلبان انتخاب شدند

رابطین استانی جهت تشکیل شورای اصلاح طلبان استان‌ها انتخاب و مقرر شد این شوراها در روزهای آینده در استان ها با هماهنگی رابطین توسط احزاب و اشخاص اصلاح‌طلب استان‌ها تشکیل شود.

رابطین استانی برای تشکیل شورای استانی اصلاح‌طلبان انتخاب شدند

گیلان خبر: جلسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان شب‌گذشته (5دیماه) با حضور اکثریت اعضای این شورا و به ریاست محمدرضا عارف رییس این شورا برگزار شد.

در این جلسه رابطین استانی جهت تشکیل شورای اصلاح طلبان استان‌ها انتخاب و مقرر شد این شوراها در روزهای آینده در استان ها با هماهنگی رابطین توسط احزاب و اشخاص اصلاح‌طلب استان‌ها تشکیل شود.

همچنین در این جلسه مقرر شد احزاب و اعضای شورا دیدگاه‌های خود را درباره شاخص‌های نامزدهای شوراها ارائه کنند تا توسط کار گروه تدوین برنامه‌های راهبردی جمع‌بندی و تنظیم نهایی شود و جهت تصویب در شورای سیاست‌گذاری ارائه کنند.

محمدرضا عارف رییس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در ابتدای این جلسه ضمن تبریک میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) به همه موحدان بالاخص هم میهنان مسیحی یاد و خاطره جان باختگان زلزله بم را گرامی داشت.

وی همچنین با اشاره به ضرورت برخورد قانونی با برهم زنندگان نشست‌ها و تجمعات قانونی بویژه اقدام اخیر عده‌ای علیه معاون پارلمانی رئیس جمهور در محل برگزاری نماز جمعه در یزد بر حفظ آرامش در فضای کشور تاکید کرد و از مسئولان مربوط خواست با اینگونه اقدامات برخورد و از تکرار آن جلوگیری کنند.


منبع: فارس

کد مطلب: 21577

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر