حجت‌الاسلام ذوالنور

هدف «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» مبارزه با فساد است/ این جبهه صرفاً سیاسی نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» هدفش را مبارزه فساد اداری، فساد اقتصادی، فساد اجتماعی و همچنین اجرا و تحقق آرمان‌ها امام راحل و رهبر انقلاب اعلام کرده است. البته این جبهه صرفاً سیاسی نیست.

هدف «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» مبارزه با فساد است/ این جبهه صرفاً سیاسی نیست

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس شورای اسلامی  در خصوص لزوم تشکیل «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» در آستانه انتخابات اظهار داشت: باید به این جبهه توجه کرد تا انگیزه و اهمیت اهداف آن را متوجه شد. «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» هدفش را مبارزه فساد اداری، فساد اقتصادی، فساد اجتماعی و همچنین اجرا و تحقق آرمان‌ها امام راحل و رهبر انقلاب اعلام کرده است.

 

 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه به لزوم تشکیل «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» اشاره و افزود: در شرایط کنونی می‌بینید که نیاز به حرکت، تغییر، تحول و اقدامات جدی وجود دارد. تشکیل «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» در نوبه خودش جدید و باید گفت که شروع خوبی است. شخصیت‌ها، نخبگان سیاسی، فرهنگی، اجتماعی اعم از نمایندگان مجلس از این جبهه حمایت کردند. البته این حمایت‌های افراد و گروه‌های انقلابی رو به گسترش است. بنابراین به‌زودی شاهد یک پیگیری و تغییر در عرصه‌ها و ابعاد مختلفی خواهید بود.

 

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در ادامه به ماهیت این جبهه اشاره و متذکر شد: مبارزه با فسادها مستلزم یک عزم جدی است و نیاز به یک باور و اعتقاد دارد. بعد از عزم و باور برای مبارزه با فساد، به تشکیل یک تشکل و ساختار نیاز است و طبیعتاً این جبهه می‌تواند افرادی که می‌توانند در ارکان نظام اعم از دستگاه‌های اداری و اجرایی کشور تغییر ایجاد کنند و آن را بهبود دهند، شناسایی و جذب کنند که در نهایت تشکیل و سازمان‌دهی گروه های تخصصی در زمینه‌های مختلف منشأ تغییرات و تحولات خواهد شد.

 

عضو فراکسیون ولایت مجلس در ادامه بیان داشت: چنانچه تعدادی از مسئولین خوش‌فکر، متفق، بااراده، و عزم راسخ به این اصول، آرمان‌ها و اعتقادات به عرصه‌هایی که کشور مشکل دارد، ورود کند، طبیعتاً می‌تواند اثرگذار باشند.

 

حجت‌الاسلام ذوالنور در خاتمه به ویژگی‌های «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» اشاره و متذکر شد: ویژگی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» این است که این جبهه صرفاً یک جبهه سیاسی نیست و مانند احزاب صرفاً با ساختار سیاسی بنا نشده است، بلکه در حقیقت یک جبهه مردمی است و اعضای این جبهه حول آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب جمع شده‌اند؛ بنابراین با توجه به اهداف این جبهه امیدوارم که منشأ تغییرات بسیاری باشد.


منبع: تهران پرس

کد مطلب: 21770

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر