نادری:

رئیس‌جمهور اگر عزم جدی برای مبارزه با فساد دارد از برادرش شروع کند

عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: رئیس‌جمهور همواره از مبارزه با فساد صحبت می‌کند، حال اگر واقعا چنین اعتقادی دارد در گام اول باید از برادرش شروع کند و نشان دهد عزم جدی برای مبارزه با فساد در دولت وجود دارد.

رئیس‌جمهور اگر عزم جدی برای مبارزه با فساد دارد از برادرش شروع کند

گیلان خبر: شایان نادری عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به اظهارات اخیر سخنگوی قوه قضائیه در رابطه با برادر رئیس‌جمهور گفت: فساد یک بیماری واگیردار است و اگر جلوی آن گرفته نشود به تمام کشور سرایت می‌کند. 

وی افزود: رئیس‌جمهور همواره در سخنرانی‌هایش در رابطه با مبارزه با فساد صحبت می‌کند. اگر واقعا وی چنین اعتقادی دارد در گام اول باید از برادرش شروع کند و نشان دهد عزم جدی برای مبارزه با فساد در دولت وجود دارد.

نادری تأکید کرد: قوه قضائیه باید قاطع باشد و قاطعانه عمل کند، زیرا اگر بخواهد گزینشی عمل کند از وظیفه اصلی خودش دور خواهد ماند. 

وی گفت: فساد شاخ و دم ندارد. وقتی فسادی مشهود است باید به شدت با آن برخورد شود. در رابطه با برادر رئیس‌جمهور هم به اعتقاد ما باید یک دادگاه علنی برگزار و به اتهامات وی رسیدگی شود تا عبرتی شود برای کسانی که سعی می‌کنند با استفاده از رانت از قدرت به بیت‌المال دست‌درازی کنند. 

عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی تصریح کرد: مردم امروز منتظر برخورد قاطع قوه قضائیه با مسئله فساد هستند و انتظار ما این است که قوه قضائیه پاسخگوی انتظارات مردم باشد و سریعا با مسئله فساد برادر رئیس‌جمهور برخورد کند. 

وی در خاتمه گفت: فساد با رقم‌های نجومی برای مردم عادی شده و به همین دلیل قوه قضائیه باید با قدرت با مفسدان برخورد کند و به مردم نشان دهد مبارزه با فساد برادر رئیس‌جمهور و غیر برادر رئیس‌جمهور و خودی و ناخودی ندارد.


منبع: فارس

کد مطلب: 22416

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر