وقت حساب و جواب که شد پای معروف و منکر به میان آمد؟!

آقای رییس جمهور نظر شما مخالف نظر حضرت امام(ره) است! + سند

هنگامه حساب و کتاب دولت راستگویان و تدبیرگران رسیده است اما این بار مشکلات مردم و جامعه به حساب گناهکاری آنان و عقاب و انتقام خدا از مردم گذاشته شد!

آقای رییس جمهور نظر شما مخالف نظر حضرت امام(ره) است! + سند

گیلان خبر: هنگامه حساب و کتاب دولت راستگویان و تدبیرگران رسیده است اما این بار مشکلات مردم و جامعه به حساب گناهکاری آنان و عقاب و انتقام خدا از مردم گذاشته شد!

بنا بر این گزارش پس از بی تدبیری دولت یازدهم در حل ریزگردها (و البته همچون حل مشکل اقتصادی در 100 روز) و سیاسی کاریهای رییس محیط زیست کشور و تحمل شرایط بد زندگی توسط مردم رشید و ایثارگر خوزستان رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه در روایات آمده اگر معروف را زیر پا گذاشتی و منکر ترویج شد عذاب الهی نازل می‌شود، تاکید کرد: برخی از عذاب‌ها همین‌هایی است که ما می‌بینیم، معروف و منکر فقط نماز و دروغ نیست منکر دامنه‌اش خیلی وسیع است هر کار زشت و ناپسند منکر و هر کار شایسته و درست معروف خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ما، دولت روحانی که تا چندی پیش برای کتمان ناکارآمدی خود در بهبود وضعیت جامعه و مردم دولت‌ سابق را مقصر نشان می‌دادند و هر چه که می‌شد پای دولت قبل در میان بود با ادبیاتی که در خور ملت رشید و غیور ایران اسلامی مخصوصا خوزستانی های ایثارگر نیست عذاب الهی را جایگزین دولت سابق نمود و استدلال‌های موازی برای توجیه ناکارآمدی‌ها دولت خود تراشید!

اما این توهین عجیب و غریب به مردم ایران اسلامی و بالاخص خوزستانی های عزیز در حالی از سوی رییس جمهور صورت گرفته است که حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه در خصوص ملت ایران در وصیت نامه الهی سیاسی خود فرموده اند که: " من با جرأت مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله ـ صلی الله علیه وآله ـ  و کوفه و عراق در عهد امیرالمؤمنین و حسین بن علی ـ صلوات الله و سلامه علیهما ـ می‌باشند. آن حجاز که در عهد رسول الله ـ صلی الله علیه وآله ـ مسلمانان نیز اطاعت از ایشان نمی‌کردند و با بهانه‌هایی به جبهه نمی‌رفتند، که خداوند تعالی در سوره «توبه» با آیاتی آنها را توبیخ فرموده و وعده عذاب داده است. و آنقدر به ایشان دروغ بستند که به حسب نقل در منبر به آنان نفرین فرمودند. و آن اهل عراق و کوفه که با امیرالمؤمنین آنقدر بدرفتاری کردند و از اطاعتش سر باز زدند که شکایات آن حضرت از آنان در کتب نقل و تاریخ معروف است..."

باید دید که چنین ناسپاسی در حق مردمی که ولی نعمتان ما هستند چگونه قرار است از سوی دولت و مسئولان کابینه یازدهم ماست مالی شود و آیا همانند خبط و خطاهای گذشته کابینه یازدهم بدون واکنش طرفداران رسانه ای دولت به فراموشی سپرده می شود!


منبع: عصر امروز

کد مطلب: 23508

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر