نظری

بازی‌های سیاسی برخی مسئولان را از کار جهادی و خدمت به مردم غافل کرده است

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان تصریح کرد مسئولان برای خدمت به مردم باید شب و روز تلاش کنند ولی متأسفانه بازی‌های سیاسی برخی از آنان را از کار جهادی و خدمت به مردم غافل کرده است.

بازی‌های سیاسی برخی مسئولان را از کار جهادی و خدمت به مردم غافل کرده است

گیلان خبر: رضا نظری عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور  با اشاره به مشکلات مردم گفت: روحیّه‌ خدمت، گفتمان اصلی دولت اسلامی است و مسئولان باید گفتاردرمانی را کنار بگذارند، با گفتاردرمانی، تن پروری و اشرافی گری نمی توان به آرمانهای دولت اسلامی دست یافت.

وی افزود: یکی از شاخص‌های اصلی دولت اسلامی، که همه کارگزاران نظام باید به آن اهمیت ویژه ای بدهند مساله خدمت به خلق است و فلسفه‌ وجود مسئولین، جز خدمت بی منت به مردم نیست.

نظری با بیان اینکه مسئولان برای خدمت به مردم باید شب و روز تلاشش کنند، تصریح کرد: متاسفانه بازی‌های سیاسی عده‌ای از مسئولان را از کار جهادی و خدمت به مردم غافل کرده است

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: امروز زمان پاسخگویی مسئولین به مردم است که در سال اقدام و عمل چه کردند؟ نه اینکه مرتب شعار دهند.

وی اضافه کرد: در دولت کار را به دوشکل می توان انجام داد. یکی کار مرسوم اداری است و یکی کار جهادی. کار جهادی یعنی از موانع عبور کردن و موانع کوچک را بزرگ ندیدن و مسئولان تنها با کار جهادی می توانند گره مشکلات را باز کنند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 23708

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر