سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق خبر داد

پیشروی چشمگیر نیروهای نظامی عراق در غرب موصل

سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق از پیشروی سریع و چشمگیر نیروهای نظامی و مسلح عراق در همه محورهای عملیاتی غرب موصل خبر داد.

پیشروی چشمگیر نیروهای نظامی عراق در غرب موصل

گیلان خبر: سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق در بغداد، تاکید کرد: پیشروی چشمگیر و سریع نیروهای نظامی و مسلح عراقی شرکت‌کننده در عملیات بزرگ آزادسازی موصل در کرانه راست این شهر همچنان ادامه دارد.

سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق خاطر نشان کرد: در صورت ادامه این روند انتظار می‌رود، عملیات آزادسازی کرانه راست موصل به سرعت پایان یابد.

سرهنگ رسول افزود: نیروهای امنیتی با مشارکت همه یگان‌های مربوطه و به خدمت گرفتن تمام امکانات و تجهیزات در اختیار به پیشروی خود داخل محله‌ها و شهرک‌های کرانه راست شهر موصل ادامه می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: نبردها براساس برنامه‌ها و نقشه‌های ریخته شده و اهداف مشخص شده از سوی ستاد فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح عراق پیش می‌رود و نیروهای شرکت کننده در عملیات دارای مهارت و توانایی تعیین سرنوشت این نبرد به شکلی سریع هستد.

سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق افزود: با توجه به روند عملیات انتظار می‌رود، به زودی شاهد پایان عملیات آزادسازی کرانه راست موصل باشیم.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 23740

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر