اصلاح‌طلبان باید به ناکارآمدی دولت مورد حمایتشان اعتراف کنند

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با تأکید بر اینکه دولت روحانی همان دولت اصلاحات است، گفت: اصلاح‌طلبان باید اعتراف کنند که دولتشان در عمل به وعده‌ها شکست خورده است.

اصلاح‌طلبان باید به ناکارآمدی دولت مورد حمایتشان اعتراف کنند

گیلان خبر: اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی درباره بحث روز جریانات اصلاح‌طلب مبنی بر حضور با یک یا چند کاندیدا در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 96 گفت: دوستان اصلاح‌طلب می‌خواهند با افکار عمومی بازی کنند؛ چراکه از بابت عملکرد چهار ساله دولت مورد حمایت‌شان تحت فشار هستند و باید بابت آن به مردم پاسخ دهند.

وی اظهار داشت: این بحث حضور با یک نامزد یا حضور با نامزدهای متعدد از سوی اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 یک بازی سیاسی است؛ مگر کارنامه دولت آقای روحانی غیر از کارنامه اصلاح‌طلبان است؟

عباسی با تأکید بر اینکه اصلاح‌طلبان باید به کم‌کاری دولت مورد حمایت‌شان در عمل به وعده‌ها اذعان کنند، گفت: آقای روحانی با شعار اعتدال بر سر کار آمد اما بخش عمده‌ای از سمت‌های دولتی‌اش را به اصلاح‌طلبان فعال در فتنه 88 داد.

* کدام اصلاح‌طلب از روحانی حمایت نکرد؟ 

وی افزود: کدام اصلاح‌طلب از آقای روحانی هنگام انتخابات سال 92 حمایت نکرد؟ و کدام اصلاح‌طلب صف خود را از صف حامیان دولت یازدهم جدا کرد؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:‌ اصلاح‌طلبان به جای فرار به جلو و پاک کردن صورت‌مسئله باید پاسخی منطقی بابت حمایت‌های خود از شعارها، وعده‌ها و عملکرد دولت آقای روحانی به مردم بدهند، چراکه مردم آگاهند و با این‌گونه بازی‌های سیاسی فریب نمی‌خورند.

وی خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان باید پاسخ دهند که دولت مورد حمایت‌شان مشکل بیکاری چند درصد از جوانان را حل کرده است؟

* رسانه ملی تریبون دولت شده است

عباسی در بخش دیگری از این گفت‌وگو با ابراز تأسف از عملکرد رسانه ملی که به تریبون تبلیغاتی دولت و وزرا تبدیل شده است، گفت: دولتی‌ها دست‌کم در تریبونی که از صداوسیما گرفته‌اند،‌ واقعیات را راجع به وضعیت اقتصادی و معیشتی جامعه به مردم بگویند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان تأکید کرد: دولت روحانی همان دولت اصلاحات است و اصلاح‌طلبان باید اعتراف کنند که این دولت در عمل به وعده‌های خود به مردم شکست خورده است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 24116

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر