مسئول بسیج دانشگاه صداوسیما در واکنش به پخش پی‌درپی برنامه‌های رئیس‌جمهور:

تبدیل رسانه‌ملی به تربیون یک حزب ضربه بزرگی به اعتبار آن می‌زند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما گفت: اگر رسانه یک کشور و یک ملت تبدیل به تریبون یک حزب شود شاید در مدتی کوتاه اندک ثمراتی داشته باشد ولی قطعاً ضربه بزرگی به اعتبار آن می‌زند.

تبدیل رسانه‌ملی به تربیون یک حزب ضربه بزرگی به اعتبار آن می‌زند

گیلان خبر: محمدرضا یوسفی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما در رابطه با پخش مکرر برنامه‌های رئیس‌جمهور در رسانه ملی گفت: همانطور که در قانون اساسی اشاره شده رسانه ملی در برگزاری انتخابات مکلف است بدون هیچ موضعی و طرفداری به پوشش درست برنامه‌ها و معرفی کاندیدای ریاست جمهوری بپردازد.

وی افزود: عملکرد صداوسیما در بحبوحه فعلی می‌تواند اعتماد مردم را بیش از پیش جلب کند اما اگر رسانه یک کشور و یک ملت تبدیل به تریبون یک حزب شود شاید در مدتی کوتاه باعث اندک ثمراتی شود، که تجربه نشان داده جز کاهش اعتبار چیزی ندارد، اما قطعا ضربه بزرگی به اعتبار آن می‌زند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما تاکید کرد: همانگونه که صداوسیما، ملی است و رئیس آن منتصب دولت نیست، به آقای علی عسکری توصیه می‌کنم، نامه امیرالمومنین به مالک اشتر پیرامون رضایت مردم و ناخشنودی خواص را سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی گفت: درخواست ما از رئیس رسانه ملی این است که طبق قانون و بیانات مقام معظم رهبری به وظیفه خود برای انتخاب رئیس جمهور اصلح همت گمارد زیرا رسانه با عزت بهتر از رسانه بی‌اعتبار است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 25205

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر