منتظمی :

دولت از فشار بر رسانه ملی با اهداف انتخاباتی دست بردارد

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: به نظر می‌رسد دولت با فشار مالی بر صداوسیما تلاش می‌کند از رسانه ملی استفاده ابزاری و انتخاباتی کند و خواسته ما از دولت این است که از چنین کاری دست بردارد.

دولت از فشار بر رسانه ملی با اهداف انتخاباتی دست بردارد

گیلان خبر: متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به عملکرد ضعیف دولت در رفع مشکلات مردم، گفت: مردم ما با مشکلات زیاد معیشتی روبرو بودند و انتظارشان این بود که دولت به وعده‌هایی که در این رابطه داده عمل کند ولی با گذشت 4 سال نه‌تنها مشکلی رفع نشده بلکه مشکلات چندین برابر شده است.

منتظمی ادامه داد: گره‌زدن همه مشکلات به برجام اشتباه بزرگی بود که دولت از ابتدا انجام داد و اگرچه خیلی زود متوجه این اشتباه شد ولی بر روی این اشتباه اصرار کرد تا آنجایی که همه مشکلات مردم به فراموشی سپرده شد.

وی افزود: دولت چون نتوانسته کاری انجام دهد و فقط وعده داده است باعث شده اعتماد مردم به دولت از دست برود، امروز کار به جایی رسیده که اگر روحانی سال 96 در مقابل روحانی 92 قرار بگیرد شکست خواهد خورد.

این فعال دانشجویی در ادامه با اشاره به نامه اخیر رئیسی به سازمان صداوسیما، تصریح کرد: آقای روحانی امروز یک کاندیدای ریاست جمهوری است و متاسفانه همانطور که اشاره شده برنامه‌های جاری وی، به طور پی در پی و پرحجم در صدا و سیما پوشش زنده و خبری پیدا می‌کند. این امر باعث می‌شود حق کاندیداهای دیگر ضایع شود.

منتظمی در خاتمه گفت: به نظر می‌رسد دولت با فشار مالی بر صداوسیما تلاش می‌کند از رسانه ملی استفاده ابزاری و انتخاباتی کند و خواسته ما از دولت این است که از چنین کاری دست بردارد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 25219

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر