فعال سیاسی اصلاح‌طلب:

هیأت اجرایی انتخابات شورای شهر منتقدان دولت را «از دَم» ردصلاحیت کرده

نماینده دوره ششم مجلس گفت: آقایان حتی کوچک‌ترین انتقادات نسبت به دولت در دوردست‌ترین نقطه ایران را برنتافتند و منتقدان دولت را «از دَم» ردصلاحیت کرده‌اند.

هیأت اجرایی انتخابات شورای شهر منتقدان دولت را «از دَم» ردصلاحیت کرده

گیلان خبر: محمد محمدرضایی رئیس ستاد مشترک اقوام ایرانی و نماینده اصلاح‌طلب دوره ششم مجلس شورای اسلامی درباره رد صلاحیت‌های برخی از چهره‌های شاخص در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، اظهار داشت: گزارش‌های رسیده حکایت از نگاه حذفی نسبت به منتقدان دولت توسط هیئت اجرایی انتخابات داشته است.

 

رئیس ستاد مشترک اقوام ایرانی افزود: آقایان حتی کوچک‌ترین انتقادات نسبت به دولت در دوردست‌ترین نقطه ایران را برنتافتند و شخصی که در فلان روستا به بخشدار انتقاد کرده بود را هم رد صلاحیت کردند به عبارتی منتقدان دولت را از دم رد کرده‌اند.

 

محمدرضایی تأکید کرد: نگاه سیاسی، جناحی و حمایت از دولت اساس رد صلاحیت برخی از چهره‌های شهری در این دوره از انتخابات بوده است.

 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به تخلف در انتخابات شورای شهر اسلامشهر در سال 81، گفت: می‌ترسیم اتفاقات تلخ سال 81 در اسلامشهر مجدداً تکرار شود. ما در زمان دولت اصلاحات ۳۵ هزار شناسنامه جعلی را کشف کردیم.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 25443

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر