آیا موتلفه تبعیت از جامعتین را باز وظیفه شرعی و سیاسی خود می داند؟

در حالی که مرحوم عسگراولادی یکی از افتخارات خود و موتلفه را تبعیت از نظر این دو نهاد روحانی می دانست آیا در شرایط حساس کنونی که جناح مقابل با همه توان برای رویارویی با جریان مومن انقلاب و نهاد جامعتین صف کشیده است باز موتلفه به تکلیف شرعی و قانونی خود در حمایت از نظر جامعتین عمل می کند یا نه؟

آیا موتلفه تبعیت از جامعتین را باز وظیفه شرعی و سیاسی خود می داند؟

گیلان خبر: ایام تبلیغات انتخاباتی به مراحل پایانی خود نزدیک می شود و ملت قهرمان ایران اسلامی یکبار دیگر خود را برای برگزاری یک حضور شکوهمند دیگر که ضامن بقای نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد آماده می نماید.

بنا بر این گزارش انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در حالی جمعه 29 اردیبهشت برگزار خواهد شد که حضور سه کاندیدا از جریان مومن انقلابی در صحنه نگرانی نیروهای وفادار به نظام اسلامی را همچون سال 92 برانگیخته است.

به گزارش خبرنگار ما، اما در شرایط فعلی حزب موتلفه اسلامی که از جریان مومن به انقلاب می باشد با یک کاندیدای واحد بطور مستقل حضور پیدا کرده است که در حال حاضر و با معرفی کاندیدای اصلح از سوی جامعتین ( جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز ) یعنی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی یک اختلاف نظر آشکاری پیدا کرده است.

لذا نکته مهم و اساسی در حال حاصر این است که حزب موتلفه ای که در طول ادوار انتخاباتهای گذشته انقلاب اسلامی هیچگاه خود را جدای از جامعتین نمی دانست و مرحوم عسگراولادی یکی از افتخارات خود و موتلفه را تبعیت از نظر این دو نهاد روحانی می دانست آیا در شرایط حساس کنونی که جناح مقابل با همه توان برای رویارویی با جریان مومن انقلاب و نهاد جامعتین صف کشیده است باز موتلفه اسلامی به تکلیف شرعی و قانونی خود در حمایت از نظر جامعتین عمل می کند یا نه؟

آیا آقای میرسلیم که قطعا مهره ای دلسوز و ارزشی در دایره نظام است و همیشه نشان داده که برای حفظ نظام از هیچ کوششی دریغ نمی نماید اینبار هم برای حفظ وحدت نیروهای ارزشی و مومن به انقلاب، از خود گذشت می کند تا نشان بدهد که حزب موتلفه برای استمرار انقلاب و ارزشها همچون گذشته ثابت قدم خواهد ماند و دست یابی به مقامات دنیوی در این مسیر و در جهت تحقق اهداف اصلی آنان تاثیری نخواهد داشت؟


منبع: عصرامروز

 

کد مطلب: 26362

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر