روحانی دست به دامان «سیدحسن» شد

خبرهای رسیده حکایت از این دارد که حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری دست به دامان برخی چهره‌های نظام برای کسب رأی شده است.

روحانی دست به دامان «سیدحسن» شد

گیلان خبر: بعد از افزایش شدید آرای حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در هفته جاری و همچنین کناره‌گیری محمدباقر قالیباف به‌نفع حجت‌الاسلام رئیسی که موجب اتحاد بیش از پیش مردم و نیروهای انقلابی در حمایت از رئیسی شد، خبرهای رسیده حکایت از این دارد که حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دست به دامان برخی چهره‌های نظام برای کسب رأی شده است.

روحانی که به‌دلیل بداخلاقی‌های اخیر در مناظر‌ه‌های زنده تلویزیونی دچار ریزش شدید آراء شد، به رایزنی با چهره‌هایی همچون رئیس دولت اصلاحات و سیدحسن خمینی پرداخت تا شاید با صدور پیامی از سوی این افراد، کمکی برای خودش جذب کند.

هرچند رئیس دولت اصلاحات این دعوت را پذیرفت، اما حمایت وی در پیام چنددقیقه‌ای تصویری تأثیر گذشته را نداشت و لحن آرام و بی‌حرارت رئیس دولت اصلاحات نشان داد که وی با اکراه به حمایت از روحانی تن داده است.

بی‌تأثیر بودن پیام رئیس دولت اصلاحات و شوک کناره‌گیری قالیباف به انتخابات موجب شد تا حسن روحانی این بار دست به دامان سیدحسن خمینی نوه امام راحل(ره) شود تا با صدور پیامی از سمت وی بتواند رأی بخشی از جامعه را کسب کند.

استفاده ابزاری از نام و بیت امام‌خمینی(ره) در حالی صورت می‌گیرد که روحانی در مناظره سوم حجت‌الاسلام رئیسی را متهم به استفاده ابزاری از نام امام رضا(ع) کرد و گفت "خواهش می‌کنم که امام رضا را برای مردم بگذارید؛ حزبی نکنید" اما گویا حسن روحانی به عقاید خود در مناظره سوم نیز پایبند نیست و حاضر است برای رأی‌آوری هر اقدامی انجام دهد، حتی اگر این اقدام سوءاستفاده جناحی از نام و یاد امام خمینی باشد.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 26515

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر