حاشیه‌ای از سخنرانی روحانی در زنجان

از حضور "کارگران روغن نباتی جهان" تا "مهمانان اتوبوسی" در سخنرانی روحانی

سخنرانی امروز حجت‌الاسلام حسن روحانی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری حاشیه‌هایی به همراه داشت که حضور مدیران دستگاه‌های دولتی و مهمانان اتوبوسی از مهمترین آن‌ها بود.

از حضور "کارگران روغن نباتی جهان" تا "مهمانان اتوبوسی" در سخنرانی روحانی

گیلان خبر: حجت‌الاسلام حسن روحانی درحالی شب گذشته برای سخنرانی امروز در بین مردم وارد زنجان شد که مسئولان استانداری گزینشی به تعدادی از خبرنگاران برای پوشش مراسم و دریافت کارت تردد اطلاع داده بودند و رسانه‌های اصولگرا در این دعوت رسمی جایی نداشتند.

البته برخی حضور روحانی را تنها به‌عنوان یک کاندیدا در زنجان مطرح کرده بودند و این درحالی اتفاق افتاد که شب گذشته مسئولان دولتی، استاندار زنجان و کارمندان استانداری و سایر مسئولان به استقبال روحانی رفتند و در این سفر تعدادی از افراد کابینه از جمله جمشید انصاری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی، وزیر ورزش و جوانان و نهاوندیان روحانی را همراهی کردند.

مهمانان اتوبوسی هم در این مراسم کم نبود و اتوبوس‌های زیادی در اطراف خیابان نزدیک ورزشگاه انقلاب به چشم می‌خورد که در آنها بخشداران و دهیاران، دانش‌آموزان و سایر اقشار از نقاط دور و نزدیک برای پر کردن سالن آورده شده بودند.

یکی از کارمندان دولت می‌گفت: به کارمندان اداره گفته بودند در این مراسم شرکت کنند؛‌ راهی جز حضور در مراسم نداشتیم.

چهره‌های دولتی هم در این مراسم کم نبود از رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، فرمانداران، مدیرکل فنی و حرفه‌ای، رئیس دانشگاه آزاد زنجان، رئیس دانشگاه پیام نور گرفته تا روابط عمومی‌های ادارات بودند و برخی از آنها به توزیع پرچم هم کمک می‌کردند.

کارگران روغن نباتی جهان هم که از ناتوانی مسئولان استان در برطرف کردن مشکلاتشان گله داشتند، در این مراسم حاضر شده بودند تا صدای اعتراض خود را به گوش روحانی برسانند.

روحانی در مناظرات در حالی حرف از آزادی مطبوعات زده بود که رسانه‌های اصولگرا در دعوت مسئولان استانداری برای پوشش مراسم جایی نداشتند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 26518

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر