رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان:

رئیس‌ جمهور درد طبقه ضعیف جامعه را حس کند

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان گفت: رئیس‌ جمهور باید دردکشیده باشد تا درد طبقه ضعیف جامعه را حس کند.

رئیس‌ جمهور درد طبقه ضعیف جامعه را حس کند

گیلان خبر: غلامرضا حسن‌پور در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: شور و نشاط خاصی بر بازار در بحث انتخابات حاکم شده است و داغی انتخابات در بازار کشور نیز برای تحقق حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در 29 اردیبهشت‌ ماه دیده می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه 29 اردیبهشت‌ماه حماسه‌ای دیگر در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران رقم می‌خورد، اضافه کرد: دولتی کارآمد و مورد تأیید امام زمان (عج) بر سر کار خواهد آمد.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان با اشاره به اینکه ملاک ما در انتخابات منویات ارزشمند مقام معظم رهبری، این رهبر عالم و فرزانه و نایب امام زمان (عج) است، گفت: رئیس‌ جمهور آینده به‌عنوان سکان‌دار دولت دوازدهم باید در راستای رفع مشکلات و کمبودها در کشور، مدیران قوی، کارآمد و با انگیزه‌ای را در حوزه‌های مختلف انتخاب کند.

وی با تأکید بر اینکه رئیس‌ جمهور باید استکبارستیز باشد، تصریح کرد: مردم باید فردی را به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب کنند که دشمن‌ستیزی یکی از ابعاد شخصیت او باشد.

حسن‌پور با اشاره به اینکه طبق فرموده‌های تاریخی امام خمینی (ره) و بیانات ارزشی مقام معظم رهبری، رئیس‌جمهور باید به طبقات محروم و مستضعف بیشتر رسیدگی کند، اضافه کرد: رئیس‌ جمهور باید دردکشیده باشد تا درد طبقه ضعیف جامعه را حس کند.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان در خاتمه اظهار کرد: اصناف و بازاریان همواره در صحنه حضور داشته‌اند و این بار هم در صحنه انتخابات خوش خواهند درخشید.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 26626

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر