با صدور اطلاعیه‌ای

حزب ندای ایرانیان حوادث تروریستی امروز تهران را محکوم کرد

حزب ندای ایرانیان با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی امروز تهران، به مقام شهدای این حوادث ادای احترام کرد.

حزب ندای ایرانیان حوادث تروریستی امروز تهران را محکوم کرد

گیلان خبر: حزب ندای ایرانیان در پی وقوع حوادث تروریستی امروز تهران در مجلس و حرم امام خمینی(ره) بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

فَآوَاکُمْ وَأَیَّدَکُمْ بِنَصْرِهِ وَرَزَقَکُمْ مِنَ الطَّیِّبَاتِ لَعَلَّکُمْ تَشْکُرُونَ (26-انفال)

بعد از آن خدا شما را در پناه خود آورد و به یاری خود نیرومندی و نصرت به شما عطا کرد و از پاکیزه‌ترین طعامها روزی شما فرمود، باشد که شکر به جای آرید.

ملت شریف ایران ...

تصویری که از اتحاد و اقتدار ایران اسلامی در حماسه آفرینی های پیاپی شما غیور مردان و شیرزنان ایران زمین– از جمله حماسه ی ظفرمند بیست و نهم اردیبهشت ماه – در اذهان جهانیان رقم خورده، مهر تأییدی است بر برادری، همدلی، میهن پرستی و دینمداری مردمان آزاده ای که هدایت سفینه ی صلابتشان را به دست گرفته و با بهره گیری از تعالیم شگرف اسلام ناب محمدی و رهنمودهای داهیانه ی رهبر عظیم الشأن رئوفشان و اعتماد به دولتمردان مدبر و کارآزموده، از پس حوادث به سلامت عبور کرده و همواره به سمت نور و تعالی در حرکتند.

حرکت مذبوحانه ی تروریستهای تکفیری که در صبح چهارشنبه هفدهم خرداد 96، قلب و روحمان را جریحه دار کرد و منجر به شهادت عده ای از هموطنان عزیزمان گردید، بر دو وجهه جمهوریت و اسلامیت نظام مردم سالار ایران اسلامی تمرکز کرده بود.

مجلس شورای اسلامی به عنوان نهاد مقتدر در امر مردمسالاری دینی و حرم بنیان گذار مردمی ترین انقلاب دینی در عرصه ی گیتی، آماج حملات کوردلانی قرار گرفت که ساده لوحانه عرصه ی سیمرغ را جولانگه خیالپردازی های خام خود انگاشته و عزمت و شکوه ایران زمین را نادیده پنداشتند.

حزب ندای ایرانیان ضمن تقبیح هرگونه اقدام تروریستی در هر گوشه ی جهان، بر خود وظیفه می داند مقام شامخ شهدای ترور را ارج نهاده، برایشان علو درجات را از درگاه ایزد منان مسئلت داشته، برای بازماندگان این عزیزان صبر جمیل آرزو نموده و شفای عاجل مجروحین این حادثه ی دلخراش را از خداوند حکیم خواستار است.

با توجه به تصمیم عموم ایرانیان بر تداوم تدبیر و امید، در برهه حساس کنونی، انتظار می رود با تمرکز قوا و همسویی جریانات سیاسی، دولت محترم در سایه ی اتحاد و همبستگی، مسیر استقرار و ثبات امنیت را با طیب خاطر طی نموده و از منافع ملی در مقابل دشمنان دین و انسانیت پاسداری نماید.

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ


منبع: فارس

 

کد مطلب: 27479

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر