عزیزی :

کاری کثیف‌تر از حمله تروریست عده‌ای مفلوک و بدبخت وجود ندارد

نماینده مردم ابهر و خرمدره گفت: کثیف‌تر از کار ترویستی در دنیا وجود ندارد ولی بدانند که نظام با این موارد خم به ابرو نمی‌آورد.

کاری کثیف‌تر از حمله تروریست عده‌ای مفلوک و بدبخت وجود ندارد

گیلان خبر: محمد عزیزی نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: کثیف‌تر از کار ترویستی در دنیا وجود ندارد.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کر‌د: اینکه با اسلحه وارد شوی و به مردم بی دفاع و بدبختی که به خاطر گرفتاری‌ها خود از شهرستان‌ها به تهران آمدند حمله کنی هنر نیست. مردمی که نامه‌ای از نماینده بگیرند تا نمایندگان امور آنها پیگیری را کنند و از این بدتر وجود ندارد که این افراد هدف گرفته شود.

عزیزی ادامه داد: خدمه و مردمی که از شهرستان آمده بود که به مردم خدمت کند چه گناهی دارند؟ با این کارها می‌خواهند چه بگویند و چه چیز را ثابت کنند؟ هر کشوری هم که از این گروه حمایت می‌کند کثیف هستند، سردمداران آنها هم کثیف‌اند و به تعبیر رئیس مجلس عده‌ای بزدل، مفلوک و بدبخت بودند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: ولی دیدیم که مجلس در این میان خم به ابرو نیاورد و صحن علنی با آرامش برگزار شد؛ همچنین نماز جماعت هم در داخل صحن برگزار شد و نمایندگان تا دقیقه نود هم پیگیر مشکلات مردم و مطالبات آنها بودند.

عزیزی با بیان اینکه امروز بعدازظهر هم ما دیدار مردمی داشتیم و روال کاری نمایندگان مانند قبل ادامه داشت، گفت: در حال حاضر امنیت کامل برقرار است.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی یادآور شد: نظام با این موارد خم به ابرو نمی‌آورد، اینها با این کارها می‌خواستند ماهیت کثیف خود را به ایران نشان دهند؛ هرچند ایرانی‌ها، مسلمانان و شیعه‌ها به ماهیت اینها پی برده بودند.

وی در خاتمه عنوان کرد: کار آدم کشی کار آسانی نیست ولی اینها چقدر راحت آدم می‌کشند و به این آدم کش بودنشان افتخار می‌کنند. اینکه به سری را تربیت می‌کنند که ریختن خون مسلمان و شیعه را مباح می‌دانند بردترین کار ممکنی است که انجام می‌شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 27490

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر