ابوترابی فرد:

برای تحکیم و افزایش قدرت موشکی باید از همه ظرفیت خود استفاده کنیم

نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این که قدرت موشکی جمهوری اسلامی یکی از پشتوانه های کلیدی اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی است تاکید کرد: باید در جهت تحکیم و افزایش این قدرت از همه ظرفیت خود استفاده کنیم.

برای تحکیم و افزایش قدرت موشکی باید از همه ظرفیت خود استفاده کنیم

گیلان خبر: حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد عصر چهارشنبه در حاشیه آیین گرامیداشت شهدای هفتم تیر در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در زمینه قدرت موشکی ایران اظهار داشت: تمام مسئولان نظام در قوای سه گانه بر این معنا اتفاق نظر دارند که نظام مقدس جمهوری اسلامی باید در مرز قدرت نظامی و دفاعی قرار داشته باشد؛ قدرت دفاعی بازدارنده که هیچ دشمنی هیچگاه کمترین جسارت و تعرض به مرزهای زمینی، هوایی و دریایی ما را نداشته باشد.

 

وی افزود: قدرت موشکی جمهوری اسلامی یکی از پشتوانه های کلیدی اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی است و باید در جهت تحکیم و افزایش این قدرت از همه ظرفیت خود استفاده کنیم.

 

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری در خصوص ضرورت وحدت و انسجام در کشور با توجه به برخی اظهارات دشمن شاد کن اظهار داشت: وحدت، امروز در حول عمود اقتدار و رهبری نظام معنا پیدا می کند و همه کسانی که خود را به اسلام و رهبری نظام متعهد می دانند باید در چارچوب رهنمودها و بیانات و نقشه راهی که معظم له ارائه فرمودند حرکت کنند.

 

ابوترابی فرد گفتن: معظم له در سخنان روز عید فطر صریحا تبیین فرمودند که باید همه نیروهای انقلاب در عرصه های فرهنگی فعال باشند و در چارچوب قانون، نظام و اخلاق، راه را برای افزایش وحدت ملی هموار کنند.

 

وی در پاسخ به سوال دیگر در خصوص دولت دوازدهم با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: همیشه رمز اقتدار دولت در چند اصل است؛ اولا باید نیروهایی که برای مدیریت کلان کشور انتخاب می شوند از بالاترین سطح از ایمان و تعهد به ارزش ها و مبانی انقلاب برخوردار باشند. وفادار به اصول و ارزش هایی باشند که هویت اسلامی و انقلابی ملت ما با آن گره خورده است.

 

ابوترابی فرد اضافه کرد: ثانیا باید از دانش و تجارب مدیریتی لازم برای انجام شایسته وظایف و ماموریتی که به عهده دارند برخوردار باشند.

 

وی افزود: ثالثا باید از بالاترین ظرفیت و حمایت و پشتیبانی مجلس شورای اسلامی بهره مند باشند لذا برای رسیدن به این ظرف از حمایت و پشتیبانی، لازم می دانم که رئیس جمهور محترم با رایزنی با رئیس و روسای کمیسیون های تخصصی مجلس راه را برای معرفی بهترین ها که از نظر مبانی فکری و دانش و تجارب مدیریتی و انگیزه و امید در سطح قابل قبولی هستند هموار کنند و امیدوارم از نشاط جوانی لازم هم برای انجام شایسته ماموریت ها بهره مند باشند.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 28449

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر