نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس:

برجام هیچ نتیجه ملموسی برای زندگی مردم نداشته است

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از 9 ماده شروط طلایی که مقام معظم رهبری برای برجام گذاشته بودند، دولت حتی به یکی از آن‌ها هم عمل نکرد و اگر فقط پول‌هایمان وارد می‌شد، وضعیتمان خیلی بهتر از زمان حال بود.

برجام هیچ نتیجه ملموسی برای زندگی مردم نداشته است

گیلان خبر: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران اظهار کرد: بعضی از افراد با خودسر عمل کردن‌ و سودجویی‌شان مشکلاتی را ایجاد کردند که معضلات مربوط به حوزه اشتغال و امنیت کشور و مشکلاتی که در زمان کنونی با آن درگیر هستیم را تحت شعاع قرار دادند.

وی اضافه کرد: اول برخوردهای خودسرانه و توهین به مسؤولان را محکوم می‌کنیم، ضمن اینکه هرگونه توهین رئیس‌جمهور به منتقدان نیز را محکوم می‌کنیم؛ البته حتماً قوه قضائیه باید با آن‌ها برخورد کند، اما لازم است توهین به حق و حقیقت را هم محکوم کرد.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتظار ما از قوه قضائیه این است که هم برای رئیس‌جمهور و هم برای کسانی که خودسر عمل کرده و کشور را بارها دچار دردسر کرده‌اند، پرونده تشکیل دهد.

ابوترابی عنوان کرد: حاشیه‌هایی که وجود دارد، اصل مطلب را به خصوص تحریم‌های اخیر که معروف به مادر تحریم‌ها در سنای آمریکاست و با 98 رأی موافق از 100 رأی تصویب شده، نباید تحت‌الشعاع قرار دهد.

وی تأکید کرد: هیأت نظارت بر برجام باید با یک اقدام مناسب خودش را برای برخورد با این گونه مسائل آماده کند، برجام در این مدت هیچ نتیجه ملموسی برای زندگی مردم نداشته است.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: اتفاقات اخیر در حالی رخ داده است که 9 ماده و شروط طلایی که مقام معظم رهبری برای برجام گذاشتند توسط دولت به خوبی عملیاتی نشد.

ابوترابی متذکر شد: انتظار است که با برخوردهایی که در قانون برجام دیده شده و به دولت تکلیف کرده با توجه به بدعهدی نسبت به برجام، اقدامات لازم انجام شود.

وی توضیح داد: اگر فقط پول‌های مسدود شده در خارج از کشور وارد مملکت شده بود، وضعیت خیلی بهتر از شرایط کنونی بود و اوضاع اقتصادی بسیار مطلوب‌تری داشتیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 28500

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر