مقبل:

سپاه پاسداران فرشته نجات کشور در شرایط بحرانی است/بی‌مهری به سپاه خیانت به انقلاب است

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی ضمن اشاره به اینکه سپاه پاسداران فرشته نجات کشور در شرایط بحرانی است، گفت: سپاه پاسداران علیرغم بدهی هزاران میلیاردی دولت، با مدیریتی جهادی به دنبال سازندگی و رفع محرومیت‌زدایی است.

سپاه پاسداران فرشته نجات کشور در شرایط بحرانی است/بی‌مهری به سپاه خیانت به انقلاب است

گیلان خبر: فائز مقبل جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: بی‌مهری به سپاه پاسداران خیانت به انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی سیاست‌زدگان برای فرار از پاسخگویی به مشکلات و وعده‌های انتخاباتی خود به مردم به دنبال پرونده سازی و راه انداختن جنجال های پوشالی برای کمرنگ کردن آماج توقعات منطقی مردم از دولتمردان هستند.

این فعال دانشجویی خاطر نشان کرد: حمله به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دامن زدن به گمانه زنی‌های عوامانه در جامعه شان جایگاه ریاست جمهور را خدشه دار خواهد کرد. سپاه پاسداران با تجهیزات فنی و ماشین آلات خود در زمان هشت سال دفاع مقدس به صورت مجاهدانه یار و یاور کشور بوده و امروز نیز با درخواست دولت‌ها این تجهیزات و ماشین آلات خود را در اختیار امور سازندگی و رفع محرومیت‌زدایی کشور قرارداده است.

مقبل تاکید کرد: چه در دولت دوازدهم و چه در دولت‌های گذشته، این دولتمردان بودهاند که همکاری با سپاه را برای امور سازندگی کشور درخواست کرده بودند اما امروز با‌ گستاخی هر چه تمام و با ایجاد دوقطبی کاذب میان شرکت‌های خصوصی و سپاه پاسداران به دنبال ایجاد تنش در سطح جامعه هستند تا مردم و مطالبات آنان را سرگرم بازی های رسانه ای و لفاظی های خود کنند.

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: سپاه پاسداران فرشته نجات کشور در شرایط بحرانی که تحریم‌های متعدد علیه کشورمان از سوی آمریکا و غرب وضع می‌شود بوده است. ساخت سدهای عظیم و پالایشگاه پارس جنوبی از جمله اقدامات سازنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده که علیرغم بدهی هزاران میلیاردی دولت به سپاه پاسداران با مدیریتی جهادی به دنبال سازندگی و رفع حوایج مردم است.

وی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چه در عرصه خارجی و چه در عرصه داخلی مانند همیشه خوش درخشیده و با پرهیز از مسائل حاشیه‌ای سازندگی و رفع محرومیت مستضعفان را آرمان خود دانسته و در این راه استوار است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 28579

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر