تقوی خبر داد

اعلام نگرانی «جامعه روحانیت مبارز» از تشویش‌آفرینی برخی مسئولان

قائم مقام جامعه روحانیت مبارز از اعلام نگرانی تشکل متبوع خود پیرامون حاشیه‌سازی‌ها و تشویش آفرینی مسئولان اجرایی خبر داد و تاکید کرد: دستگاه اجرایی نباید از هدف اصلی خود دور شود.

اعلام نگرانی «جامعه روحانیت مبارز» از تشویش‌آفرینی برخی مسئولان

گیلان خبر: حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی قائم مقام جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه جلسات جامعه روحانیت طبق روال برگزار می‌شود، اظهار داشت: در جلسه اخیر موضوعات سیاسی و فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نسبت به حاشیه‌سازی‌ها و تنش‌های اخیر که توسط برخی مسئولان در جامعه ایجاد شده، نقد و بررسی صورت گرفت.

تقوی ادامه داد: این تنش‌ها عاملی برای شایعات و تشویش اذهان در جامعه شده است لذا آقایان جامعه روحانیت نسبت به این حاشیه‌سازی‌ها اظهار نگرانی کردند چرا که ما معتقدیم دستگاه اجرایی با این روند از اهداف اصلی خود دور می‌شود. 

قائم مقام جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه باید این نوع مباحث و کشمکش‌های سیاسی خاتمه داده شود، یادآور شد:‌مطالبه مردم اشتغال، رکود و بیکاری است و باید در این زمینه کار شود. 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا نامه و تذکری از سوی جامعه روحانیت به دولت ابلاغ شده است یا خیر،‌گفت: این موضوع بعدا مشخص می‌شود اما موضوع اصلی جلسه این هفته حاشیه‌سازی‌های اخیر بود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29029

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر