چرا اصلاح طلبان چنین دردشان آمده است!

پوست اندازی جریان جبهه مومن انقلاب و باز تعریفی نو از ارتباط با همه اقشار جامعه این روزها به کام اصلاح طلبان چنان تلخ آمده است که انگار جلوی نفس کشیدن آنها را گرفته است که خود را به هر دری می زنند تا سد راه این اقدام بشوند!

چرا اصلاح طلبان چنین دردشان آمده است!

گیلان خبر: پوست اندازی جریان جبهه مومن انقلاب و باز تعریفی نو از ارتباط با همه اقشار جامعه این روزها به کام اصلاح طلبان چنان تلخ آمده است که انگار جلوی نفس کشیدن آنها را گرفته است که خود را به هر دری می زنند تا سد راه این اقدام بشوند!

بنابر این گزارش در گرما گرم انتخابات بود که خبر دیدار حجت الاسلام رییسی با یکی از خوانندگان، جناح اصلاح طلب را چنان به خشم آورد که حتی حقوق مسلم شهروندی یک فرد را فراموش کرده و چنان بر وی تاختند که در سالهای اخیر بر دشمنان این نظام که هیچ حتی بر قاتلین امام حسین علیه السلام هم آنچنان نتاخته بودند!

به گزارش خبرنگار ما این جماعت که تا دیروز حرف از آزادی انتخاب و کرامت شهروندی و از این دست سخنان قشنگ قشنگ می زدند ظاهرا این سخنان را فقط برای هم مسلکی های خود قائل هستند و اگر خدایی نکرده کسی از آنها ببرد و یا در راه آنان نباشد گویی از دایره الهی خارج شده است که حق زیستن را هم برای وی مجاز نمی دانند!

و برای نمونه به مطلب یکی از مدعیان روشنفکری این جماعت توجه کنید و دیگر قضاوت با شما!

در همین زمینه احمد پورنجاتی خطاب به سخنان اخیر قالیباف بدون ارائه هیچ منطق درستی و فقط با متلک پراکنی چنین نوشته است که: "پس از روشن شدن چشممان به جمال « نولیبرالیسم» در اقتصاد و «نو محافظه کاری» در سیاست ، در انتظار تولد یک فقره کاکل زری می مانیم به نام «نواصولگرایی» که برادر باقر قالیباف دارند تدارک می بینند و لابد توفیر ژنتیکی دارد با هرچه غذای نذری که تا به حال چشیده اید در این مطبخ!

من اگر جای این برادر بودم پس از چندین بار آزمایش «قند سیاست» و پاسخ اونجوری ، کباده را می گذاشتم سرجایش، گود را فروتنانه می بوسیدم و می رفتم سراغ خلبانی و گشت و گذار.  حیف که لاکردار بدجوری اعتیاد آوره این «آدرنالین قدرت »!"

و اینکه چرا اصلاح طلبان چنین دردشان آمده است حدیثی است که باید از خودشان پرسید؟!


منبع: عصرامروز

 

کد مطلب: 30033

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر