سروری مطرح کرد:

انسجام نیروهای انقلاب مرهون «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» است

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه تمام نیروهای انقلاب با یک فرآیند تعریف شده مردمی توانستند به یک گزینه برسند، گفت: این از مواهب جبهه مردمی بود اما برخی به دنبال کوچک کردن آن هستند.

انسجام نیروهای انقلاب مرهون «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» است

گیلان خبر: پرویز سروری عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به روند فعالیت جبهه مردمی و نقش اثرگذاری این جبهه اظهار داشت: طبیعی است که ما از یک جبهه یا جریان سیاسی نمی‌توانیم توقع داشته باشیم که بدون خطا و اشتباه حرکت کند، اما می‌توانیم اقرار کنیم که جبهه مردمی در عمر کوتاه خود توانست خلق فرصت‌های بزرگی را برای نیروهای انقلاب انجام دهد.

 

سروری ادامه داد: محصول امروز جبهه مردمی نمایانگر اثرگذاری و موفقیت این جبهه است، ما امروز شاهد انسجام نیروهای انقلاب هستیم، اینکه ما با تفرقه و تشتت پای صندوق‌های رای نرفتیم، اینکه تمام نیروهای انقلاب با یک فرایند تعریف شده مردمی توانستند به یک گزینه برسند همه از مواهب جبهه مردمی نیروهای انقلاب بود که برخی به دنبال تصغیر و کوچک کردن آن هستند و می‌خواهند آثار مثبت این جبهه را نادیده بگیرند، در حالی که این جبهه می‌تواند در استمرار این وضعیت به انسجام نیروهای انقلاب موثر باشد.

 

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: دوستان جبهه انقلاب باید بدانند امروز جبهه مردمی یک امانت و فرصت بزرگ در دست ما است و باید اشکالات آن را با آسیب‌شناسی برطرف کنیم و اجازه ندهیم این فرصت با تحلیل‌های غلط و ایجاد یاس و ناامیدی در دامنه گروه‌های انقلاب باعث تهدید و تشتت شود.

 

وی با تاکید بر اینکه این موضوع خواسته رقیب ما است یادآور شد: رقیب ما از وحدت و انسجام و هم افزایی جریان ما نگران است از این رو با پمپاژ و تزریق یاس و ناامیدی درصدد از بین بردن این وحدت هستند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 30133

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر