سردار غیب پرور:

رسالت بسیج صیانت از انقلاب اسلامی و تجلی آن در مردمی بودنش است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه پیام انقلاب بازگشت به ارزش‌های الهی است، گفت: رسالت بسیج صیانت از انقلاب اسلامی و تجلی آن در مردمی کردن انقلاب اسلامی است.

رسالت بسیج صیانت از انقلاب اسلامی و تجلی آن در مردمی بودنش است

گیلان خبر: سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم معارفه معاون فرهنگی سازمان بسیج و مسئول تعلیم و تربیت و مسئول بسیج هنرمندان، با اشاره به نقش مردم در پیروزی انقلاب گفت: انقلاب اسلامی به برکت اسلام و رهبری ولایت و حضور معنا دار مردم پیروز شد و رمز تداوم آن نیز حضور مردم در صحنه های مختلف خواهد بود.

غیب پرور با اشاره به مقاطعی از تاریخ گفت: در برخی از مقاطع رهبری الهی وجود داشته و  آموزه های اسلامی هم بوده است، اما به خاطر عدم همراهی مردم حکومت دینی شکل نگرفته است.

رئیس سازمان بسیج افزود: قطعاً اگر حضور مردم در قیام های الهی در طول تاریخ وجود داشت ما شاهد حوادث تلخ تاریخی در شهادت رهبران الهی نبودیم.

وی با تاکید بر اتکا به مردم در حل مشکلات جامعه گفت: دشمن به نقش بی بدیل مردم در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی پی‌برده است و به همین خاطر است که بیشترین تلاش خود را برای تعییر باورهای مردم و سبک زندگی آنها قرار داده است.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج افزود: برای اینکه مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه حل شود چاره ای جز این نخواهد بود که مردم را در این صحنه ها مشارکت دهیم و مطمئن باشیم که با حضور مردم مسائل و معضلات جامعه حل خواهد شد.

وی در ادامه گفت: ما قیّم انقلاب و مردم نیستیم بلکه جزئی از مردم هستیم که قرار است با کمک مردم و تبعیت از ولی فقیه، انقلاب را پر شتاب تر از گذشته پیش ببریم.

غیب پرور با تاکید بر اینکه پیام انقلاب بازگشت به ارزش های الهی است، گفت: دشمن به تجربه دریافته است که تا وقتی دین در جامعه حاکم است او نمی‌تواند آسیبی به نظام اسلامی بزند و به همین خاطر است که تلاش می کند به هر نحوی دین را تضعیف کند.

وی مقابله با این ترفند دشمن را از جمله وظایف بسیج برشمرد و گفت: بسیج باید مملو از ارزش های الهی و روحیه شجاعت و بصیرت بالا و فهم انقلابی باشد تا انقلاب اسلامی به مسیر پر شتاب خود ادامه دهد.

رئیس سازمان بسیج در ادمه با اشاره به اینکه کار تشکیلاتی نیازمند آسیب شناسی مستمر است، گفت: تجدید نظر در روش ها و تغیر سنگر مدیران در روند کاری بسیج طبیعی است و در این جلسه نیز چند نفر از مدیران که از سنگری به سنگر دیگر منتقل می شوند، تکریم و معارفه می‌شوند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 30191

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر