نعمت‌زاده در حاشیه جلسه هیات دولت

در کابینه دولت دوازدهم نخواهم بود

وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: ماندگارترین اقدام صورت گرفته توسط این وزارتخانه برگرداندن امید و اعتماد به سرمایه‌گذاران اقتصادی بوده است.

در کابینه دولت دوازدهم نخواهم بود

گیلان خبر: محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت چهارشنبه در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: در دولت یازدهم مصوبه‌ای تقدیم دولت شد تا دستگاه‌ها از خرید کالاهای خارجی، که در داخل تولید می‌شوند خودداری نموده و در همین راستا در سال‌های 94 و 96 به لیست این اقلام اضافه شد.

نعمت‌زاده در ادامه افزود: در طی این چهار سال با توجه به شرایط اقتصادی که با آن روبرو بودیم به موفقیت‌های خوبی رسیدیم که حاصل کار تمامی همکاران بوده که درنهایت منجر به ثبات در بازار شده است.

نعمت‌زاده در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص حضورش در کابینه دوازدهم گفت: انشاءالله در کابینه آینده نخواهم بود، اما خدمتگذاری وظیفه ما است.

نعمت‌زاده درباره اینکه کدام اقدام اقتصادی شما برای کشور و مردم ماندگار شده است پاسخ داد: برگرداندن امید و اعتماد به سرمایه‌گذاران، فعالان اقتصاد و صنعتگران جهت سرمایه‌گذاری و ایجاد فضای مثبت اقتصادی در کشور به اعتماد من ماندگارترین اقدام بوده است.

نعمت‌زاده در ادامه افزود: متاسفانه طی سال‌های گذشته منابع مالی عظیمی به سمت مسکن حرکت کرده که می‌بایست این منابع به سمت تولید حرکت کند.


منبع: فارس

کد مطلب: 30193

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر