چرا در مجلس و ریاست جمهوری به اصلاح طلبان رای دادیم؟

به اصلاح طلبان رای دادیم تا بعد از چهار دهه از انقلاب متوجه بشویم که ژن برتر آقایون در مولتی میلیاردر شدن شان تاثیر بسزایی داشته نه خدایی نکرده رانت و پارتی و از این دست حرفها! و ایضا کلام الهی که برتری را در تقوا می داند نه ژن و اصالت نعوذباالله اشتباه نازل شده است!

چرا در مجلس و ریاست جمهوری به اصلاح طلبان رای دادیم؟

گیلان خبر: پس از کنکاش خیلی خیلی دقیق به این نتیجه رسیدیم که چرا بالاشهری های تهران در انتخابات مجلس، ریاست جمهوری و شورای شهر تهران به اصلاح طلبان رای دادند!

 

بنا بر این گزارش برای اینکه شما هم در جریان امر قرار بگیرید به چند مورد اشاره می نماییم که البته موارد بیشتر را شما بفرمایید تا ما در قسمت نظرات شما به انعکاس آن مبادرت نماییم. 

 

و اما چرا به اصلاح طلبان رای دادیم:

 

1- به اصلاح طلبان رای دادیم تا بعد از چهار دهه از انقلاب متوجه بشویم که ژن برتر آقایون در مولتی میلیاردر شدن شان تاثیر بسزایی داشته نه خدایی نکرده رانت و پارتی و از این حرفها! و ایضا کلام الهی که برتری را در تقوا می داند نه ژن و اصالت نعوذباالله اشتباه نازل شده است!

 

2- به اصلاح طلبان رای دادیم تا نعیمه اشراقی معاون اسبق مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت خدمات مهندسی نفت کیش نیز بگوید عارف تنها نیست چون: " زمان دانشجویی یکی از هم دانشگاهیانم به من می گفت که شما با سهمیه به دانشگاه آمده اید. یک روز که دوباره این حرف را زد، از او پرسیدم پدر شما چه کاره است؟ ناراحت شد و گفت شما به پدر من چه کار دارید؟ گفتم فقط سوال کردم. فکر کنم گفت پدرش خشکشویی دارد. یادم نیست دقیقا شغل اش چه بود، شغلی در همین زمینه ها بود. به او گفتم پدر شما خیلی هم محترم و شغل قابل احترام، اما احتمالا از نظر هوشی باید متوسط باشند ولی پدربزرگ من تاریخ را تغییر داده و توانسته یک حکومت شاهنشاهی را به یک نظام جمهوری تبدیل کند. چنین انسانی به لحاظ ضریب هوشی قاعدتا باید در بالاترین سطح باشد! " اما خود خمینی کبیر(ره) اگر کسی در تعریف از ایشان اغراق می کردند می فرمودند: «چرا خلاف واقع می گویید؟ چرا بالاتر از آن جوری که من هستم، می گویید؟» «چرا در مورد من این جور غلو می کنید؟»!!

 

3- به اصلاح طلبان رای دادیم تا بعد از دوسال در جشن گلابی چیدن برجام متوجه شدیم که صنعت فضایی و ماهواره ای کشور که بعلت ... تعطیل شد سازمان توزیع کوپنی تریاک برای رفتن به فضا به وسیله مجلس و دولت اعتدال جایگزین آن خواهد شد!

 

4- به اصلاح طلبان رای دادایم تا در قلب راکتور هسته ای (به گفته آقایان برای خلاصی از تحریمها) بتن بریزیم اما دو سال نشده تحریمهای جدیدی بستنتد که به قول رییس مجلس نمایندگان آمریکا، قانون گسترده ترین بسته تحریمی تاریخ علیه کشورمان تصویب شود تا یانکی ها به ریش متولیان توافقنامه و همه ایرانیان بخندند!

 

5- به اصلاح طلبان رای دادیم تا مدیران نجومی بگیر بشوند و جزء ذخایر انقلاب و کلاهشان را بالاتر بگذارند تا متولیان امر هم از افشا کننده آنها شکایت کنند و به دادگاه فرابخوانندش!

 

6- به اصلاح طلبان رای دادیم که مسئول طراز اولش از ایمنی پرادو می نالد و پورشه برای امنیت خانواده می خرد تا پزش را به مردم می دهد، و همزمان مستضعفش از عدم ایمنی پراید کشته می شود!

 

7- به اصلاح طلبان رای دادیم تا " دانشور یکی از کاندیداهای شورای شهر در مصاحبه‌ای اعلام کند آقایان کرباسچی و حقانی به وی پیشنهاد دادند با پرداخت 2 میلیارد تومان نامش را در لیست اصلاح‌طلبان بگنجانند..." تا شهردار آینده تهران برای جبران هزینه های این لیست مردم تهران را بیشتر بدوشد!

 

8- و این داستان حکایتی بلند دارد به اندازه کلاه گشادی که بر سر تهرانی ها رفته از چنین منتخبینی و اما مابقی آن بماند!


منبع: عصرامروز

 

 

کد مطلب: 30210

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر