توضیحات تلگرامی میرسلیم درباره مواضع اخیرش:

آقای رئیسی را فردی کوشا و در مسیر خدمت به مردم می‌دانم

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه بنده جناب آقای رئیسی را فردی کوشا و در مسیر خدمت به مردم می‌دانم، گفت: عملکردی که در دوره پس از انتخابات از آقای رئیسی شاهدیم گواه نادرستی اتهاماتی است که در آن مقطع به ایشان زده شد.

آقای رئیسی را فردی کوشا و در مسیر خدمت به مردم می‌دانم

گیلان خبر: سید مصطفی میرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با انتشار یاداشتی در کانال تلگرامی موتلفه با اشاره به حواشی پیش آمده در ارتباط با برخی اخبار غیر رسمی منتسب به وی نکاتی را مطرح کرد که در ادامه می‌آید:

در چند روز اخیر مطالبی از طرف این جانب منعکس شده است که انتشار عمومى آن مورد نظر و تأیید این جانب نبوده و نیست. آن جلسه جمع خصوصی بوده که مطالبی به اقتضای آن برای نقد درون گفتمانی بیان گردیده، اما متاسفانه در انعکاس عمومى آن نه موافقت من جلب شده و نه امانت‌داری مورد انتظار مراعات شده است.

با توجه به اینکه متن منتشره مخدوش و غیرقابل استناد است، توصیه می گردد برای آشنایی با نظریات و مواضع این جانب، به شبکه رسمى خودم و یا رسانه های حزب مؤتلفه اسلامی مراجعه شود، به نظر می‌رسد جمعی به دنبال ایجاد اختلاف و تشتت در میان انقلابیون هستند تا به مقاصد سیاسی شوم خود دست یابند.

بنده به جناب آقای رئیسی علاقه مندم و ایشان را فردی کوشا و در مسیر خدمت به مردم می دانم. عملکردی که در دوره پس از انتخابات از ایشان شاهدیم بسیار فراتر از کارهایی است که در دوره انتخابات انجام می دادند و این گواه نادرستی اتهاماتی است که در آن مقطع به ایشان زده می شد. عملکرد مخلصانه ایشان نشان می دهد نه برنامه ای وجود داشته است که جایگاه خدمت به «امام رضا علیه السلام» ابزار قرار گیرد و نه سوء استفاده اى شده است؛ به خدا پناه مى بریم از شر بدخواهان.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 30536

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر