محتشمی:

تصمیم نهایی برای ترکیب کابینه دوازدهم با رئیس‌جمهور است

دبیرکل حزب آزادی با بیان اینکه تصمیم نهایی برای ترکیب کابینه دوازدهم با رئیس‌جمهور است، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم کابینه آینده نزدیک به نگاه اصلاح‌طلبان باشد.

تصمیم نهایی برای ترکیب کابینه دوازدهم با رئیس‌جمهور است

گیلان خبر: مجید محتشمی دبیرکل حزب اصلاح‌طلب آزادی با اشاره به ترکیب کابینه دوازدهم و چینش آن از سوی رئیس‌جمهور اظهار داشت: طبیعی است که رئیس‌جمهور منتخب مردم که 14 مرداد سکان ریاست‌جمهوری را به عهده خواهد داشت برای کابینه‌اش قطعاً مشورت گسترده‌ای را با اصلاح‌طلبان و اصولگرایان معتدل انجام خواهد داد و با آنها رایزنی می‌کند.

محتشمی با بیان اینکه این رایزنی و مشورت دلیلی نمی‌شود که افراد مختلف بتوانند در رئیس‌جمهور و تصمیم او نفوذ کنند، افزود: طبیعتاً رهبر انقلاب هم که جایگاه اول را در کشور دارند می‌توانند طرف مشورت آقای روحانی باشند.

دبیرکل حزب آزادی تصریح کرد: با شناختی که ما از آقای روحانی داریم او مشورت می‌کند اما درنهایت خود تصمیم خواهد گرفت که از چه کسی در کابینه‌اش استفاده کند.

وی همچنین به لزوم مشورت رئیس‌جمهور با مجلس، قوه قضائیه، ائتلاف‌ها و فراکسیون‌های داخلی مجلس اشاره کرد و گفت: کابینه آقای روحانی نزدیک به نگاه اصلاح‌طلبان خواهد بود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 30544

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر