خودکشی همسر مفتی داعش و سه فرزندش در «تلعفر» عراق

منابع آگاه از شکاف شدید در صفوف تکفیری‌های داعش و خودکشی همسر مفتی داعش و سه فرزندش در اطراف «تلعفر» و متواری بودن این مفتی خبر دادند.

خودکشی همسر مفتی داعش و سه فرزندش در «تلعفر» عراق

گیلان خبر: یک منبع آگاه محلی در استان «نینوی» اعلام کرد که همسر مفتی شرعی گروه تکفیری تروریستی داعش در «تلعفر» به همراه سه فرزندش در منزلش خودکشی کرد.

به نوشته روزنامه رسمی عراق، «الصباح»، بر اساس اطلاعات به دست آمده، همسر مفتی داعش در مرکز تلعفر واقع در غرب شهر موصل، به همراه سه فرزندش در منزلش که در اطراف این منطقه قرار داشت اقدام به خودکشی کرد و خود و فرزندانش را آتش زد. دلیل این خودکشی هنوز مشخص نیست اما مفتی نیز که گهگاهی در یکی از مساجد خود را نشان می‌داد، از انظار مخفی شده است.

از سوی دیگر، منابع اطلاعاتی، اعلام می‌کنند که داعش از شکاف شدید در تلعفر رنج می‌برد و میان اعضای آن، اختلاف به وجود آمده است. دلیل این شکاف و اختلاف، شکست در موصل است. موج این اختلافات در صفوف داعش به جایی رسیده که هفته گذشته، میان اعضای این گروه تروریستی، درگیری مسلحانه نیز روی داده است.

 اکنون تلعفر در محاصره کامل نظامیان عراقی و نیروهای «الحشد الشعبی» است و آزادسازی تلعفر به نظر عراقی‌ها، خارج کردن غده سرطانی داعش از پیکر عراق است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 30555

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر