جعفری:

سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با « موگرینی» موجب ناراحتی مردم شد

سخنگوی کانون دانشگاهیان گفت: داستان سلفی گرفتن وکلای ملت با خانم اول اتحادیه اروپا همه مردم را ناراحت کرد؛ هنرپیشه‌های اصلی ماجرا اما با افتخار گفتند این کار نشانگر تعامل عمیقشان با قاره سبز است!

سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با « موگرینی» موجب ناراحتی مردم شد

گیلان خبر: قاسم جعفری سخنگوی کانون دانشگاهیان ایران اسلامی با اشاره سلفی برخی نمایندگان مجلس با « موگرینی» گفت: داستان سلفی گرفتن وکلای ملت با خانم اول اتحادیه اروپا همه مردم را ناراحت کرد؛ هنر پیشه‌های اصلی ماجرا اما با افتخار گفتند این کار نشانگر تعامل عمیقشان با قاره سبز است!

عضو هیات علمی دانشگاه تصریح کرد: برخی هم گفته‌اند بعد از مذاکره با خانم موگرینی عکس یادگاری گرفته‌اند، دروغ به این واضحی واقعا شرم آور است! شاید این از همان مواردی است که می‌گویند دروغ اول علت دروغ‌های بعدی است.

نماینده سابق مجلس تاکید کرد: کاش، این حضرات در آن لحظه نیم نگاهی به تصویر شهید مدرس و سایر شهیدان قوه مقننه می‌کردند! یاد شهیدان ترور ماه رمضان مجلس گرامی باد. واقعا، رفتند تا این گرامیان چه کارهای مهمی به مصلحت ملت انجام دهند!

جعفری تصریح کرد: از سید علی اکبر ابوترابی نماینده دو دور مجلس، در اسارت پرسیدند چرا خود را در معرض شکنجه و آزار وحشیانه ماموران صدام قرار می‌دهید؟ می‌گفت می‌خواهم به نحوی دلشان را به دست آورم تا به اسرا کمتر آسیب برسانند. اما اینک وکلایی از مردم خود برای به دست آوردن هیچ، نردبان می‌سازند!

وی افزود: برخی بیچارگان گرفتار آمده در چنبره تناقض، برای فرار از واقعیت گفته‌اند این سلفی گرفتن‌ها عمل شخصی است و نباید در امور شخصی افراد دخالت کرد! عجب! عمل شخصی در خانه ملت؟ کاش معاون پارلمانی وزارت خارجه به جای میدان داری و در قاب تصویر بردن نمایندگان غافل از تبعات سبک بازی با آن خانم، اصول و رفتار دیپلماتیک و اثرات رفتارهای نسنجیده را یاد آور می‌شد؛ نه آن که خود آتش بیار معرکه شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 30977

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر