حجت‌الاسلام علوی در حاشیه جلسه هیات دولت:‌

همه لحظات خدمت شیرین است و لحظه تلخ ندارد

وزیر پیشنهادی اطلاعات در دولت دوازدهم گفت:‌ همه لحظات خدمت شیرین است و لحظه تلخ ندارد، خدمت به مردم شیرین است و افتخار ما این است که نوکر مردم هستیم.

همه لحظات خدمت شیرین است و لحظه تلخ ندارد

گیلان خبر: حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر پیشنهادی اطلاعات در دولت دوازدهم ظهر امروز یکشنبه در حاشیه آخرین جلسه هیات دولت یازدهم در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که بهترین و تلخ ترین لحظات خدمت در وزارت اطلاعات برای شما در این دوره چه لحظاتی بود، اظهارداشت: همه لحظات خدمت شیرین است و لحظه تلخ ندارد، خدمت به مردم شیرین است و افتخار ما این است که نوکر مردم هستیم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که دستگاه امنیتی موفقیت‌های مختلفی داشته است، ماندگارترین آن کدام است؟، گفت: ما خودمان کاری نکردیم، اگر رصد اطلاعاتی بوده کار خدا بوده است. 

وزیر اطلاعات ادامه داد: کار اشراف اطلاعاتی هم کار خدا است که به پیامبر اکرم (ص) می‌فرماید ما پرده را از جلوی دیدگانت برداشتیم وحدت نظر پیدا کردی. این اشراف سربازان گمنام امام زمان (عج) هم کار خدا است. 

علوی یادآور شد: ضربه بر ضدانقلاب و دشمنان، امنیت کشور و امنیت مردم هم کار خدا است که می‌فرماید تیر را تو شلیک نکردی، خداوند شلیک کرد اما خدا به انگشتان سربازان امام زمان (عج) قابلیت شلیک را می دهد که ماشه را بچکانند. 

وی ادامه داد: ما باید خدا را که توفیق سربازی آقا امام زمان (عج) و خدمت به مردم را به ما اعطا کرده است، شکر گزار باشیم.

علوی خاطرنشان کرد: از خداوند متعال می‌خواهیم خدمت هرچه بیشتر و مخلصانه تر به مردم عزیز را اعطا کند که بتوانیم برای کشور آرامش و امنیت و برای مردم نشاط و شادابی و انگیزه فعالیت در عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، آموزشی ، اجتماعی و سایر عرصه ها را فراهم کنیم. ما لبخند رضایت مردم را ببینیم بهترین دستاورد و ارمغان است.

وزیر پیشنهادی اطلاعات در دولت دوازدهم همچنین در پاسخ به این سوال که در چهارسال گذشته به خودتان چه نمره ای می دهید، گفت: کسی که دیکته نوشته خودش که به خودش نمره نمی دهد.

علوی یادآور شد: اگر ان شاءلله سعادت بود که همچنان در این عرصه سربازی گمنام امام زمان (عج) در خدمتتان باشم در هفته آینده صحبت خواهم کرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31418

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر