بیانیه ستادکل نیروهای مسلح به مناسبت روز صنعت دفاعی

استکبار جهانی بدنبال نابودی و زمین‌گیر کردن توان موشکی کشور است

ستادکل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای تاکید کرد: استکبار جهانی با طرح انواع توطئه‌ها، تحریم‌ها و نقشه‌های شوم به دنبال نابودی و زمین‌گیر کردن صنعت دفاعی کشور و به خصوص توان موشکی ایران است.

استکبار جهانی بدنبال نابودی و زمین‌گیر کردن توان موشکی کشور است

گیلان خبر: ستاد کل نیروهای مسلح با گرامیداشت 31 مرداد ماه روز صنعت دفاعی، دستاوردهای عظیم و ارزشمند جمهوری اسلامی ایران در ارتقاء توانمندی دفاعی و بازدارندگی را ثمره باور به توانستن و اراده ملی فرزندان این مرز و بوم دانست.

در این بیانیه ضمن تبریک انتصاب امیر سرتیپ حاتمی به عنوان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح آمده است: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران فصل نوینی از پویایی و پیشتازی در دستاوردهای دفاعی رقم خورد و با قطع دست‌اندازی‌ها و دخالت‌های نظام سلطه، صنعت دفاعی کشور به یکی از عرصه‌های رشد، تعالی و بالندگی تبدیل شده و پیشرفت‌های شگرف و خیره کننده در این حوزه به ثمر نشست.

 

این بیانیه تصریح می‌کند: دستاوردها و پیشرفت‌های فرزندان ملت در حوزه‌های مختلف موشکی، تسلیحاتی، فضایی و طراحی و تولید انواع جنگ افزارها و ادوات نظامی متناسب با نیاز دفاعی کشور و مطابق با آخرین فناوری‌ها و استانداردهای روز جهانی، کشور را به خودکفایی ارزشمندی رسانده که قادر است تحت هر شرایطی بر اقتدار نیروهای مسلح بیافزاید.

 

این بیانیه در ادامه صنعت دفاعی را پشتوانه قوی و مستحکم نیروهای مسلح در دفاع از تمامیت ارضی و استقلال کشور و پایداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی توصیف و خاطرنشان می‌سازد: امروز پس از گذشت نزدیک به 4 دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی، صنعت دفاعی کشور پرچمدار بازدارندگی و نماد اقتدار ایران اسلامی در خودکفایی، خودباوری و اعتماد به نفس ملی، حاصل از اعتماد به جوانان و اراده ملی بوده است و این موجب هراس استکبار جهانی گردیده تا جایی که با طرح انواع توطئه‌ها، تحریم‌ها و نقشه‌های شوم به دنبال نابودی و زمین‌گیر کردن صنعت دفاعی کشور و به خصوص توان موشکی ایران است.

 

ستادکل نیروهای مسلح در بخش دیگری از این بیانیه آورده است: آمریکا به عنوان دشمن اصلی جمهوری اسلامی و نماد ظلم و سلطه‌گری در سطح جهان، به خوبی دریافته است که پیشرفت، استقلال و خودکفایی ایران به عنوان الگوی بارز کشورهای آزادیخواه و مسلمان می‌تواند سیطره قدرت پوشالی نظام سلطه و جهان استکبار را در هم بریزد.

 

این بیانیه همچنین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام عرصه دفاعی کشور و تبریک این روز خجسته به آحاد تلاشگران عرصه مقدس دفاعی کشور افزوده است: امروز صنعت دفاعی کشور به عنوان نماد اقتدار و تولید ملی به شمار رفته و با برخورداری از توان و دانش کارشناسان و مهندسان ایرانی و با تکیه بر نیروی ایمان و اراده ملی بدون تردید خواهد توانست هرگونه تهدید دشمن زبون را خنثی و درس‌های سخت و پشیمان کننده‌ای به دشمنان انقلاب اسلامی بدهد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32004

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر