حاجی دلیگانی:

تصمیم اتخاذ شده در مورد محدودیت برای عکاسان خبری در مجلس صحیح نیست

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیم اتخاذ شده در مورد محدودیت برای حضور عکاسان خبری در مجلس درست نیست و بلکه باید برای ایجاد شفافیت حضور عکاسان و خبرنگاران در مجلس بیشتر شود.

تصمیم اتخاذ شده در مورد محدودیت برای عکاسان خبری در مجلس صحیح نیست

گیلان خبر: حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محدودیت‌های اعمال شده در مورد حضور عکاسان خبری در مجلس گفت: بنده مخالف تصمیم اتخاذ شده درباره حضور عکاسان هستم و عکاسان باید کاملاً آزادانه در مجلس حضور پیدا کنند.

وی افزود: ما هرچه به سمت شفافیت اطلاعات و شفافیت در رفتار و سکنات پیش رویم مسئله‌ای است که به نفع حتی خود نمایندگان است. 

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس اظهار داشت: من معتقدم که حتی بیشتر از گذشته باید فضا برای حضور عکاسان و خبرنگاران در مجلس فراهم شود چرا که شفافیت و انعکاس دقیق اخبار از بسیاری از مسائل که به نفع مردم نیست جلوگیری می‌کند. 

حاجی دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: من از مجلس تقاضا کردم که میزان فعالیت و حضور غیابم را در جلسات علنی مجلس و کمیسیون بودجه در اختیار عموم مردم قرار داده شود تا موکلین بدانند نماینده‌ای را که انتخاب کرده‌‌اند چگونه به انجام وظیفه نمایندگی خود می‌پردازد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32232

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر