فرمانده کل ارتش در جمع خبرنگاران:

به برکت انقلاب امروز کشوری مستقل و عزتمند هستیم

فرمانده کل ارتش گفت: ما پیش از انقلاب کشور و ارتشی وابسته داشتیم و امروز به برکت انقلاب دارای کشور و ارتشی مستقل و عزتمند هستیم.

به برکت انقلاب امروز کشوری مستقل و عزتمند هستیم

گیلان خبر: سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه تجدید میثاق فرماندهان ارتش با آرمان‌های امام طی سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور ما در اینجا اولا به قصد زیارت است و این کار همه ما است که باید برای پالایش روح خودمان، دائم به زیارت بزرگان، امامزادگان و امام بزرگوارمان که برگردن ایران و تاریخ این کشور حق دارند، برویم.

وی افزود: ما آمده‌ایم تا یک بار دیگر آرمان‌های والایی را که حضرت امام راحل برای آنها این انقلاب شکوهمند را بنا و رهبری کردند به خودمان یادآوری کنیم و به خودمان تأکید کنیم فلسفه وجودی ما جامه تحقق پوشاندن به این آرمان‌هاست.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: ما باید به خودمان یادآوری کنیم که در گذشته در کجای تاریخ بودیم و بدانیم پیش از انقلاب کشوری وابسته بودیم و دارای یک ارتش وابسته بودیم که هیچ نقطه افتخاری نداشتیم. اما با همت و رهبری حضرت امام راحل امروز کشور، ارتش و مردم ما یک کشور مستقل و عزتمند و با آبرو در جهان هستیم و انشاالله تحت رهبری‌های مقام معظم رهبری اگر همین راه نورانی را ادامه دهیم در پیشگاه خداوند سفید روی محشور خواهیم شد.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 32359

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر