خبری که مثل یک بمب در گلستان ترکید

انعقاد قرارداد جنجالی یک نهاد دولتی در گلستان با یک کانال تلگرامی معلوم الحال !

اخیرا یکی از ادارات کل استان گلستان در یک اقدام قابل تامل اقدام به انعقاد قرار یک میلیارد ریالی در حوزه رسانه با یک مجموعه غیر مرتبط و یک عنصر معلوم الحال نموده است.

انعقاد قرارداد جنجالی یک نهاد دولتی در گلستان با یک کانال تلگرامی معلوم الحال !

گیلان خبر: در اقدامی عجیب و بی سابقه ، یکی از ادارات استان گلستان اقدام به انعقاد قراردادی تحت عنوان " ارتباط با رسانه ها " با یک جریان ( فرد ) شبه خبری معلوم الحال نموده است.

ارزش ریالی این قرارداد برای مدت 12 ماه به مبلغ یک میلیارد ریال معادل یکصد میلیون تومان بوده و از اول شهریور 96 آغاز شده است .

ظاهر مفاد این قرارداد به انعکاس اخبار و گزارشات خبری حوزه فعالیت این اداره کل بر می گردد و جالبتر و قابل تامل تر اینجاست که این قرارداد با یک " کانون آگهی و تبلیغی " و به نام یکی از بستگان درجه یک مدیر این کانال زرد تلگرامی بسته شده است .

ابهام و سوال اساسی در انعقاد چنین قراردادی اینجاست که چرا با توجه به حضور رسانه های حرفه ای گوناگون و خبرنگاران فعال و متخصص در استان گلستان این قرارداد با یک فرد کاملا بی ارتباط و ناشناخته در این حوزه بسته می شود .

این قرارداد در حالی با این مبلغ کلان منعقد شده است که کل اعتبار روابط عمومی این اداره کل و یا سایر ادارات مشابه در سالهای اخیر ، اجازه و امکان انعقاد چنین قراردادهایی را نمی دهد و چنین سابقه ای هم بدین شکل وجود ندارد .

در همین رابطه ، شنیده های موثق حکایت از آن دارد که این قرارداد برای پوشاندن برخی ماجراها در آن اداره کل و فعالیتهای خاص برای استاندار شدن یکی از گزینه های بومی مد نظر مدیر همین کانال زرد تلگرامی و ... بدین شکل منعقد شده است .

مستندات و جزئیات این قرارداد و پشت پرده های این معامله و افراد دخیل در آن ، نزد این پایگاه خبری تحلیلی موجود است که اگر این قرارداد در اسرع وقت بطور رسمی باطل نشود ، متن قرارداد و سایر موارد مرتبط با این ماجرا منتشر می شود .


منبع: پایگاه عدالت خواهان

 

کد مطلب: 35316

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر