در دانشگاه‌های سراسر کشور صورت گرفت

واکنش «حقیقی» دانشجویان به بدمستی ترامپ +تصاویر

جمعی از دانشجویان دانشگاه های کشور در واکنش به اظهارات ضدایرانی ترامپ تجمع کردند. این تجمع که در دانشگاه های تهران از جمله امیرکبیر، علامه طباطبایی، علم و صنعت، تهران و در دیگر دانشگاه های کشور برگزار شد.

واکنش «حقیقی» دانشجویان به بدمستی ترامپ +تصاویر

گیلان خبر: در دانشگاه امیرکبیر دانشجویان پلاکارت‌ها و دست‌‌نوشته‌هایی با مضامین «سپاه و ملت ما معنی اقتدار است»، «تروریست وهابی عامل استکبار است»، «نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا»، «نصر من الله و فتح قریب»، «مرگ بر آمریکای مردم فریب»، «این برد هزینه سازش #گستاخی_ترامپ»، «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند»، «ملت همراه امام تکرار می‌کند»، «می‌خواهی ذلیل شوی برو پیوند کن با آمریکا»، «دل بستن به اروپا سرابی بدتر از برجام» به همراه داشتند.

همچنین در حاشیه این تجمع طوماری با طرح این سوال که "آیا تغییر رئیس‌جمهور آمریکا تاثیری در روند برجام داشت؟" از سوی دانشجویان پاسخ داده شد. دانشجویان در این تجمع شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

همزمان ۶۹۲ دفتر بسیج دانشجویی در نامه ای خطاب به دبیرکل سازمان ملل اعلام کردند "اهانت‌های بیشرمانه ترامپ به کشورمان بدون پاسخ نخواهد ماند"

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد "سخنان وقیحانه ترامپ؛ آخرین میخ بر تابوت اعتماد به آمریکا است"

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل نیز در بیانیه خود ضمن حمایت از سخنرانی حسن روحانی در واکنش به اظهارات ترامپ اعلام کرد "برجام رسماً  پاره شده است"

در ادامه تصاویر تجمع های برگزار شده در برخی از دانشگاه ها آمده است؛

 

 

منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

کد مطلب: 36098

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر